Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Ford Mustang Shelby GT 500, Buddy Toys, červená Ford Mustang Shelby GT 500, Buddy Toys, červená
 detailné RC model skutočného auta pákový ovládač rýchlosť 7 - 10 km/h Licencovaný model autíčka na diaľkové ovládanie v mierke 1:12. Model je vybavený diferenciálom a gumovými kolieskami, ktoré zaistia lepšie jazdné vlastnosti aj na klzkom povrchu, ďalej potom funkčnými prednými a zadnými svetlami. Rýchlosť modelu sa pohybuje od 7 km/h do 10 km/h v závislosti na veku a výkonu batérií. Balenie obsahuje návod v slovenskom jazyku, verný model auta, bez antény a pákový ovládač, ktorý funguje na frekvencii 27 MHz do vzdialenosti cca 10m. Autíčko jazdí na 6x AA batérie, do ovládača potrebujete 1x 9V batériu. Batérie nie sú súčasťou balenia. Vhodné pre deti od 6 rokov.
0,0 0
40
4Home AAAAA QUANTI Ford Mustang Shelby GT 500, Buddy Toys, červená

Ford Mustang Shelby GT 500, Buddy Toys, červená

Výpredaj

Ford Mustang Shelby GT 500, Buddy Toys, červená

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • detailné RC model skutočného auta
  • pákový ovládač
  • rýchlosť 7 - 10 km/h

Licencovaný model autíčka na diaľkové ovládanie v mierke 1:12. Model je vybavený diferenciálom a gumovými kolieskami, ktoré zaistia lepšie jazdné vlastnosti aj na klzkom povrchu, ďalej potom funkčnými prednými a zadnými svetlami. Rýchlosť modelu sa pohybuje od 7 km/h do 10 km/h v závislosti na veku a výkonu batérií.

 

Balenie obsahuje návod v slovenskom jazyku, verný model auta, bez antény a pákový ovládač, ktorý funguje na frekvencii 27 MHz do vzdialenosti cca 10m. Autíčko jazdí na 6x AA batérie, do ovládača potrebujete 1x 9V batériu. Batérie nie sú súčasťou balenia. Vhodné pre deti od 6 rokov.

 

 

Farba: červená
Odporúčaný vek od: 6 rokov
 602892

Súvisacie videa:

1/12 Ford Mustang Shelby GT 500

Zdieľať
buddytoys

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť