Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
BMW Z4 GT3, 1:24, Buddy Toys, biela BMW Z4 GT3, 1:24, Buddy Toys, biela
 verný detailný RC model skutočného auta jednoduché tlačidlové ovládanie rýchlosť 7 - 10 km/h Licencovaný model autíčka na diaľkové ovládanie v mierke 1:24. Model je vybavený diferenciálom a gumovými kolieskami, ktoré zaistia lepšie jazdné vlastnosti aj na klzkom povrchu, ďalej potom funkčnými prednými a zadnými svetlami. Rýchlosť modelu sa pohybuje od 7 km/h do 10 km/h v závislosti na veku a výkone baterií. Balení obsahuje návod v slovenskom jazyku, verný model auta bez antény a tlačidlový ovládač, ktorý je vhodný pre deti od 6 rokov. Ovládač funguje na frekvencii 27 MHz do vzdialenosti cca 10m. Autíčko jazdí na 3x AA batérie, do ovládača potrebujete 2x AA batérie. Batérie nie sú súčasťou balenia.
0,0 0
16
4Home AAAAA QUANTI BMW Z4 GT3, 1:24, Buddy Toys, biela

BMW Z4 GT3, 1:24, Buddy Toys, biela

BMW Z4 GT3, 1:24, Buddy Toys, biela

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • verný detailný RC model skutočného auta
  • jednoduché tlačidlové ovládanie
  • rýchlosť 7 - 10 km/h

 

Licencovaný model autíčka na diaľkové ovládanie v mierke 1:24. Model je vybavený diferenciálom a gumovými kolieskami, ktoré zaistia lepšie jazdné vlastnosti aj na klzkom povrchu, ďalej potom funkčnými prednými a zadnými svetlami. Rýchlosť modelu sa pohybuje od 7 km/h do 10 km/h v závislosti na veku a výkone baterií.

 

Balení obsahuje návod v slovenskom jazyku, verný model auta bez antény a tlačidlový ovládač, ktorý je vhodný pre deti od 6 rokov. Ovládač funguje na frekvencii 27 MHz do vzdialenosti cca 10m.

 

Autíčko jazdí na 3x AA batérie, do ovládača potrebujete 2x AA batérie. Batérie nie sú súčasťou balenia.

Farba: biela
Odporúčaný vek od: 6 rokov
 602887

Súvisacie videa:

1/24 BMW Z4 GT3

Zdieľať
buddytoys

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť