Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
3D tapeta BIRDS platina, sada 4 ks 3D tapeta BIRDS platina, sada 4 ks
3D tapeta BIRDS platina predstavuje najviac poetickú kolekciu porcelánových 3D tapiet. Sokol, lastovička, hrdlička, alebo klasický kosák z Vašej záhrady. Pripadá Ak Vám vaše okolie šedej a vyprahnuté, mesto vás dusí, potom to je to, čo potrebujete. Set obsahuje 4 diely.3D tapety sú unikátne porcelánové objekty (či sady objektov) určené na umiestnenie na stenu. Jednotlivé motívy objektov možno kombinovať pre vytvorenie originálnej koláže.Inštalácia: nutný hladký a dobre pripravený povrch. V závislosti na povrchu použite skrutky, klince alebo oceľové klince. Na zadnú stranu objektu je možné tiež aplikovať lepidlo.Rozmery jednotlivých objektov:28 x 15 cm14 x 23 cm23 x 11 cm7 x 27 cm
0,0 0
69
4Home Bytové doplnky a dekorácie Tapety a plagáty 3D tapety 3D tapeta BIRDS platina, sada 4 ks

3D tapeta BIRDS platina, sada 4 ks

Doprava zadarmo

3D tapeta BIRDS platina, sada 4 ks

Dostupnosť: Vypredané

Popis3D tapeta BIRDS platina predstavuje najviac poetickú kolekciu porcelánových 3D tapiet. Sokol, lastovička, hrdlička, alebo klasický kosák z Vašej záhrady. Pripadá Ak Vám vaše okolie šedej a vyprahnuté, mesto vás dusí, potom to je to, čo potrebujete. Set obsahuje 4 diely.
 
3D tapety sú unikátne porcelánové objekty (či sady objektov) určené na umiestnenie na stenu. Jednotlivé motívy objektov možno kombinovať pre vytvorenie originálnej koláže.
 
Inštalácia: nutný hladký a dobre pripravený povrch. V závislosti na povrchu použite skrutky, klince alebo oceľové klince. Na zadnú stranu objektu je možné tiež aplikovať lepidlo.
 
Rozmery jednotlivých objektov:
28 x 15 cm
14 x 23 cm
23 x 11 cm
7 x 27 cm

Farba: strieborná
Materiál: porcelán
Počet kusov v sade: 4 ks
 503071
Zdieľať
studiopirscporcelain

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť