Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
3D tapeta Bubbles perleťová, sada 7 ks 3D tapeta Bubbles perleťová, sada 7 ks
3D tapeta BUBBLES perleťová v sebe nesú dvojitú krehkosť - materiálu i farieb. Odtiene ružových, modrých a šedých tónov posúvajú tieto tvary tematicky ďalej, do prostredia sna, fantázie, spomienok a bezčasí! Séria BUBBLES je zložená zo siedmich typov. S inštaláciu bublín na Vašej stene a vo Vašom prostredí zastavíte čas a ocitnete sa vo sne.3D tapety sú unikátne porcelánové objekty (či sady objektov) určené na umiestnenie na stenu. Jednotlivé motívy objektov možno kombinovať pre vytvorenie originálnej koláže.Inštalácia: nutný hladký a dobre pripravený povrch. V závislosti na povrchu použite skrutky, klince alebo oceľové klince. Na zadnú stranu objektu je možné tiež aplikovať lepidlo.Rozmery jednotlivých objektov:26 x 20,5 cm20,5 x 20,5 cm21,8 x 17 cm17 x 17 cm14,5 x 13 cm13 x 13 cm9,4 x 9,4 cm
0,0 0
143
4Home Bytové doplnky a dekorácie Tapety a plagáty 3D tapety 3D tapeta Bubbles perleťová, sada 7 ks

3D tapeta Bubbles perleťová, sada 7 ks

Doprava zadarmo

3D tapeta Bubbles perleťová, sada 7 ks

Dostupnosť: Vypredané

Popis3D tapeta BUBBLES perleťová v sebe nesú dvojitú krehkosť - materiálu i farieb. Odtiene ružových, modrých a šedých tónov posúvajú tieto tvary tematicky ďalej, do prostredia sna, fantázie, spomienok a bezčasí! Séria BUBBLES je zložená zo siedmich typov. S inštaláciu bublín na Vašej stene a vo Vašom prostredí zastavíte čas a ocitnete sa vo sne.
 
3D tapety sú unikátne porcelánové objekty (či sady objektov) určené na umiestnenie na stenu. Jednotlivé motívy objektov možno kombinovať pre vytvorenie originálnej koláže.
 
Inštalácia: nutný hladký a dobre pripravený povrch. V závislosti na povrchu použite skrutky, klince alebo oceľové klince. Na zadnú stranu objektu je možné tiež aplikovať lepidlo.
 
Rozmery jednotlivých objektov:
 
26 x 20,5 cm
20,5 x 20,5 cm
21,8 x 17 cm
17 x 17 cm
14,5 x 13 cm
13 x 13 cm
9,4 x 9,4 cm

Farba: biela
Materiál: porcelán
Počet kusov v sade: 7 ks
 502034
Zdieľať
studiopirscporcelain

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť