Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
3D tapeta ROSE zlatá 3D tapeta ROSE zlatá
Krehkosť téme i materiálu. Skladbou prvkov 3D tapety ROSE v zlatomprevedení vytvoríte vo Vašom interiéri nikdy neuvadající záhon ruží. Originálny darček, vyznanie lásky či doladenie výnimočného detskej izby.3D tapety sú unikátne porcelánové objekty (či sady objektov) určené na umiestnenie na stenu. Jednotlivé motívy objektov možno kombinovať pre vytvorenie originálnej koláže.Inštalácia: nutný hladký a dobre pripravený povrch. V závislosti na povrchu použite skrutky, klince alebo oceľové klince. Na zadnú stranu objektu je možné tiež aplikovať lepidlo.Cena za 1 kus.
0,0 0
23

3D tapeta ROSE zlatá

3D tapeta ROSE zlatá

Dostupnosť: Vypredané

PopisKrehkosť téme i materiálu. Skladbou prvkov 3D tapety ROSE v zlatomprevedení vytvoríte vo Vašom interiéri nikdy neuvadající záhon ruží. Originálny darček, vyznanie lásky či doladenie výnimočného detskej izby.
 
3D tapety sú unikátne porcelánové objekty (či sady objektov) určené na umiestnenie na stenu. Jednotlivé motívy objektov možno kombinovať pre vytvorenie originálnej koláže.
 
Inštalácia: nutný hladký a dobre pripravený povrch. V závislosti na povrchu použite skrutky, klince alebo oceľové klince. Na zadnú stranu objektu je možné tiež aplikovať lepidlo.
 
Cena za 1 kus.

Farba: zlatá
Materiál: porcelán
Šírka (cm): 16 cm
Výška (cm): 15 cm
 503069
Zdieľať
studiopirscporcelain

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť