Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
strieborné prívesky strieborné prívesky
 Porcelánové prívesky zasadené v pravom striebre s motívmi svätých budú pre každého nádherným a hodnotným darčekom. Rovnaké nosili už naše babičky i prababičky a ich obl'uba je stále vel'ká. Ponúkame prívesok Madony - z druhej strany Sancta Maria Mater Dei ora pro nobis (Svätá Mária matko Boží, pros za nás), Madonu s dieťaťom - z druhej strany Sancta Maria Mater Dei (Svätá Mária matka Boží), Ježiša - z druhej strany Sacratissimum Cor Jesu (Najsvätejšej srdce Ježišovo). Rozmery: 2,5 x 2 cm. Striebro - rýdzosť 835/1000.
0,0 0
24
4Home Darčeky a hračky Šperky a hodinky strieborné prívesky

strieborné prívesky

strieborné prívesky

Dostupnosť: Vypredané

PopisPorcelánové prívesky zasadené v pravom striebre s motívmi svätých budú pre každého nádherným a hodnotným darčekom. Rovnaké nosili už naše babičky i prababičky a ich obl'uba je stále vel'ká. Ponúkame prívesok Madony - z druhej strany Sancta Maria Mater Dei ora pro nobis (Svätá Mária matko Boží, pros za nás), Madonu s dieťaťom - z druhej strany Sancta Maria Mater Dei (Svätá Mária matka Boží), Ježiša - z druhej strany Sacratissimum Cor Jesu (Najsvätejšej srdce Ježišovo).

Rozmery: 2,5 x 2 cm.

Striebro - rýdzosť 835/1000.

 800078
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť