Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Aeroplane 3D wallpaper Aeroplane 3D wallpaper
3D tapeta Airplane biela vnesie do interiéru leteckej tému s jedinečnosťou téme i spracovanie.Cestujte vo svojej izbe po najkrajších kútoch sveta!3D tapety sú unikátne porcelánové objekty (alebo sada objektov) určené na umiestnenie na stenu. Jednotlivé motívy objektov možno kombinovať pre vytvorenie originálnej koláže.Inštalácia: nutný hladký a dobre pripravený povrch. V závislosti na povrchu použite skrutky, klince alebo oceľové klince. Na zadnú stranu objektu je možné tiež aplikovať lepidlo.Cena za 1 kus.
0,0 0
21

Aeroplane 3D wallpaper

Aeroplane 3D wallpaper

Dostupnosť: Vypredané

Popis3D tapeta Airplane biela vnesie do interiéru leteckej tému s jedinečnosťou téme i spracovanie.
 
Cestujte vo svojej izbe po najkrajších kútoch sveta!
 
3D tapety sú unikátne porcelánové objekty (alebo sada objektov) určené na umiestnenie na stenu. Jednotlivé motívy objektov možno kombinovať pre vytvorenie originálnej koláže.
 
Inštalácia: nutný hladký a dobre pripravený povrch. V závislosti na povrchu použite skrutky, klince alebo oceľové klince. Na zadnú stranu objektu je možné tiež aplikovať lepidlo.
 
Cena za 1 kus.

Farba: biela
Materiál: porcelán
Šírka (cm): 28 cm
Výška (cm): 25,5 cm
 502033
Zdieľať
studiopirscporcelain

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť