Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Airzooka vzdušná bomba Airzooka vzdušná bomba
Airzooka - vzdušná bomba. Vystreľ guľu až 6 metrov ďaleko! Znie to neuveriteľne, ale naozaj to tak je. Funguje rovnako dobre vonku i vo vnútri. Pocuchať niekomu vlasy alebo oblečenie, zhodiť papiere zo stola, sfúknuť sviečku ... možnostiam sa medze nekladú. Vzdušná bomba prenesie poryv vetra cez celú miestnosť tak, že nasaje vzduch, a potom ho vystrelí dopredu. Táto vzdušná bomba vytvára vír tak, že časť vzduchu, ktorým sa strieľa, tlačí proti stranám lievika, ktorý ho spomalí. Tento spomalený vzduch je potom vyťahovaný rýchlejším vzduchom von, a tak vzniká vír a tento úžasný efekt. Perfektný darček pre všetkých chlapcov aj dievčatá.
0,0 0
14

Airzooka vzdušná bomba

Airzooka vzdušná bomba

Dostupnosť: Vypredané

PopisAirzooka - vzdušná bomba. Vystreľ guľu až 6 metrov ďaleko! Znie to neuveriteľne, ale naozaj to tak je. Funguje rovnako dobre vonku i vo vnútri. Pocuchať niekomu vlasy alebo oblečenie, zhodiť papiere zo stola, sfúknuť sviečku ... možnostiam sa medze nekladú. Vzdušná bomba prenesie poryv vetra cez celú miestnosť tak, že nasaje vzduch, a potom ho vystrelí dopredu. Táto vzdušná bomba vytvára vír tak, že časť vzduchu, ktorým sa strieľa, tlačí proti stranám lievika, ktorý ho spomalí. Tento spomalený vzduch je potom vyťahovaný rýchlejším vzduchom von, a tak vzniká vír a tento úžasný efekt. Perfektný darček pre všetkých chlapcov aj dievčatá.

 605035

Súvisacie videa:

Aizooka

Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť