Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Akupresúrne guľôčky s magnetom 2 ks Akupresúrne guľôčky s magnetom 2 ks
Akupresúrnymi guličkami môžete vykonávať masáž dlaní a plôšok chodidiel. Ich povrch je prispôsobený tak, aby hrotmi bola vykonávaná účinná akupresúra. Guličky majú biokeramický obal a sú vyplnené magnetmi. Biokeramika vyžaruje infračervené lúče, ktoré majú blahodarný vplyv na metabolizmus tkanív. Masážou môžete uľaviť od únavy a posilniť imunitný systém. Je známe, že magnetoterapia pozitívne ovplyvní prúdenie energie telom, zmierni opuchy, zápaly a môže uľaviť od bolesti. Ponúkame v darčekovom balení s prenosným puzdrom na zips.
0,0 0
14
4Home Krása a zdravie Zdravotné pomôcky Magnetická terapia Akupresúrne guľôčky s magnetom 2 ks

Akupresúrne guľôčky s magnetom 2 ks

Akupresúrne guľôčky s magnetom 2 ks

Dostupnosť: Vypredané

PopisAkupresúrnymi guličkami môžete vykonávať masáž dlaní a plôšok chodidiel. Ich povrch je prispôsobený tak, aby hrotmi bola vykonávaná účinná akupresúra. Guličky majú biokeramický obal a sú vyplnené magnetmi. Biokeramika vyžaruje infračervené lúče, ktoré majú blahodarný vplyv na metabolizmus tkanív. Masážou môžete uľaviť od únavy a posilniť imunitný systém. Je známe, že magnetoterapia pozitívne ovplyvní prúdenie energie telom, zmierni opuchy, zápaly a môže uľaviť od bolesti. Ponúkame v darčekovom balení s prenosným puzdrom na zips.

Farba: zlatá
Materiál: keramika
Priemer: 3 cm
 200397
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť