Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Alex Lemon mýdlový čistič na lino a dlažbu 750 ml Alex Lemon mýdlový čistič na lino a dlažbu 750 ml
Alex 2v1 na drevo s mydlom účinne čistí všetky typy lakovaných a dýhovaných voskovaných podláh, parkiet a dosiek a zároveň im dodáva lesk, ktorý sa ľahko a pohodlne pri každom použití obnovuje. Má protišmykový účinok, rýchlo schne a nezanecháva stopy.Návod na použitie:Do 5 l vody pridajte 2 viečka prípravku a vytrite dobre vyžmýkanou handrou. Nechajte uschnúť bez leštenia.zloženie:<5% neiónové povrchovo aktívne látky<5% aniónové povrchovo aktívne látky<5% mydloperfume (D-limonene, citral)methylisothiazolinonebenzisothiazolinone.Nepožívať. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Biologicky odbúrateľný.
4,5 6
3
4Home Upratovanie Upratovacie a čistiace prostriedky Čistiace prostriedky na podlahy Alex Lemon mýdlový čistič na lino a dlažbu 750 ml

Alex Lemon mýdlový čistič na lino a dlažbu 750 ml

Alex Lemon mýdlový čistič na lino a dlažbu 750 ml

Dostupnosť: Vypredané

PopisAlex 2v1 na drevo s mydlom účinne čistí všetky typy lakovaných a dýhovaných voskovaných podláh, parkiet a dosiek a zároveň im dodáva lesk, ktorý sa ľahko a pohodlne pri každom použití obnovuje. Má protišmykový účinok, rýchlo schne a nezanecháva stopy.
 
Návod na použitie:
Do 5 l vody pridajte 2 viečka prípravku a vytrite dobre vyžmýkanou handrou. Nechajte uschnúť bez leštenia.
 
zloženie:
<5% neiónové povrchovo aktívne látky
<5% aniónové povrchovo aktívne látky
<5% mydlo
perfume (D-limonene, citral)
methylisothiazolinone
benzisothiazolinone.
 
Nepožívať. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Biologicky odbúrateľný.

Objem (ml): 750 ml
 801102
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť