Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Alkoholové Človeče, nehnevaj sa Alkoholové Človeče, nehnevaj sa
Kto by nepoznal Človeče, nehnevaj sa, hru, ktorá sprevádza nespočet generácií a stále zostáva neotrasiteľnú stálicou. Čo ale hovoríte na to, že existuje alkoholovej Človeče, nehnevaj sa? Hra je stále rovnaká, ale má medzi príslušenstvom 16 panákov, po štyroch od červenej, zelenej, modrej a žltej farby.Zmysel hry je rovnaký ako u obyčajného Človeče, nehnevaj sa a to dostať všetky figúrky do domčeka. Avšak tu je cesta do domčeka značne ťažšie, pretože vždy, keď Vás súper vyhodí figúrku pijete panáka.Obsah balenia:   Sklenená stolná hra (30 x 30 cm)   16x panák (4 x červený, 4 x zelený, 4 x modrý, 4 x žltý)
4,5 8
9
4Home Darčeky a hračky Párty a gadgets Párty hry Alkoholové Človeče, nehnevaj sa

Alkoholové Človeče, nehnevaj sa

Výpredaj

Alkoholové Človeče, nehnevaj sa

Dostupnosť: Vypredané

PopisKto by nepoznal Človeče, nehnevaj sa, hru, ktorá sprevádza nespočet generácií a stále zostáva neotrasiteľnú stálicou. Čo ale hovoríte na to, že existuje alkoholovej Človeče, nehnevaj sa? Hra je stále rovnaká, ale má medzi príslušenstvom 16 panákov, po štyroch od červenej, zelenej, modrej a žltej farby.
Zmysel hry je rovnaký ako u obyčajného Človeče, nehnevaj sa a to dostať všetky figúrky do domčeka. Avšak tu je cesta do domčeka značne ťažšie, pretože vždy, keď Vás súper vyhodí figúrku pijete panáka.
 
Obsah balenia:
 
   Sklenená stolná hra (30 x 30 cm)
   16x panák (4 x červený, 4 x zelený, 4 x modrý, 4 x žltý)

Materiál: sklo
Odporúčaný vek od: 18 rokov
Počet hráčov: 2 až 4
Približná doba hrania: 60 až 120 min
 500955
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť