Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Ambition Mlynček na korenie a soľ 2v1 čierna Ambition Mlynček na korenie a soľ 2v1 čierna
Ambition Mlynček na korenie a soľ 2v1 bude praktickým doplnkom Vašej kuchyne. Veľmi elegantný a moderný dizajn mlynčeka v čiernej farbe príjemne oživí Váš prestretý stôl. Výhodou je keramický mlecí mechanizmus a duálny funkcie mlynčeka - stačí otočiť mlynčekom proti smeru hodinových ručičiek a mlynček melie soľ, otočením na druhú stranu mlynček melie korenie. Pre naplnenie mlynčeka stačí jednoducho odstrániť viečko v hornej časti mlynčeka. Rozmery: výška 14,5 cm.
0,0 0
9
4Home Kuchyňa a jedáleň Mlynčeky, soľničky a koreničky Mlynčeky mechanické Ambition Mlynček na korenie a soľ 2v1 čierna

Ambition Mlynček na korenie a soľ 2v1 čierna

Ambition Mlynček na korenie a soľ 2v1 čierna

Dostupnosť: Vypredané

PopisAmbition Mlynček na korenie a soľ 2v1 bude praktickým doplnkom Vašej kuchyne. Veľmi elegantný a moderný dizajn mlynčeka v čiernej farbe príjemne oživí Váš prestretý stôl. Výhodou je keramický mlecí mechanizmus a duálny funkcie mlynčeka - stačí otočiť mlynčekom proti smeru hodinových ručičiek a mlynček melie soľ, otočením na druhú stranu mlynček melie korenie. Pre naplnenie mlynčeka stačí jednoducho odstrániť viečko v hornej časti mlynčeka. Rozmery: výška 14,5 cm.

Farba: čierna
Typ mlynčeka: Mechanický
Výška (cm): 14,5 cm
 104734
Zdieľať
ambition

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť