Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Raycop GENIE vysávač antibakteriálny Raycop GENIE vysávač antibakteriálny
Antibakteriálny vysávač Raycop GENIE. S cyklónovým saním a vibračnou kefou používa patentovaný 3-stupňový systém čistenia. Hravo odstráni roztoče, baktérie, vírusy, plesne a alergény z matracov, lôžkovín, čalúneného nábytku a ďalších textílií bezchemickou cestou. Preukázateľne zničí 99,9% baktérií, vírusov a odstráni viac než 93,5% roztočov. Vynikajúca HEPA filtrácia zachytí aj najjemnejšie mikročastice. Približne tretinu svojho života strávime na lôžku, čo je oveľa viac času, než kdekoľvek inde v domácnosti a je neuveriteľné, že je to miesto, ktoré čistíme najmenej. Každú noc zdieľame posteľ s 2 miliónmi nebezpečných roztočov a baktérií, ktorí na nás útočia, zatiaľ čo čerpáme sily na ďalší deň. Preto bol vytvorený špeciálny UV-C vysávač Raycop s vedecky dokázanými účinkami. Raycop pomáha predchádzať alergickým ochoreniam a znižuje príznaky alergie. UV-C antibakteriálny vysávač Raycop odstraňuje roztoče a ich výkaly vrátane vylučovaných enzýmov, baktérie, vírusy a plesne. Všetky tieto alergény môžu viesť k rade alergických a chronických ochorení ako je astma, alergia, chronická nádcha, rôzne druhy ekzémov a kožných chorôb. Ako šikovného pomocníka pri upratovaní domácností s malými deťmi, so zvieracími miláčikmi a hlavne domácností s alergikov a astmatikov si UV-C antibakteriálny vysávač Raycop zamiluje naozaj každý.
0,0 0
151
4Home Upratovanie Vysávače Antibakteriálne vysávače Raycop GENIE vysávač antibakteriálny

Raycop GENIE vysávač antibakteriálny

Výpredaj Doprava zadarmo

Raycop GENIE vysávač antibakteriálny

Dostupnosť: Vypredané

PopisAntibakteriálny vysávač Raycop GENIE. S cyklónovým saním a vibračnou kefou používa patentovaný 3-stupňový systém čistenia. Hravo odstráni roztoče, baktérie, vírusy, plesne a alergény z matracov, lôžkovín, čalúneného nábytku a ďalších textílií bezchemickou cestou. Preukázateľne zničí 99,9% baktérií, vírusov a odstráni viac než 93,5% roztočov. Vynikajúca HEPA filtrácia zachytí aj najjemnejšie mikročastice. Približne tretinu svojho života strávime na lôžku, čo je oveľa viac času, než kdekoľvek inde v domácnosti a je neuveriteľné, že je to miesto, ktoré čistíme najmenej. Každú noc zdieľame posteľ s 2 miliónmi nebezpečných roztočov a baktérií, ktorí na nás útočia, zatiaľ čo čerpáme sily na ďalší deň. Preto bol vytvorený špeciálny UV-C vysávač Raycop s vedecky dokázanými účinkami. Raycop pomáha predchádzať alergickým ochoreniam a znižuje príznaky alergie.
 
 

UV-C antibakteriálny vysávač Raycop odstraňuje roztoče a ich výkaly vrátane vylučovaných enzýmov, baktérie, vírusy a plesne. Všetky tieto alergény môžu viesť k rade alergických a chronických ochorení ako je astma, alergia, chronická nádcha, rôzne druhy ekzémov a kožných chorôb. Ako šikovného pomocníka pri upratovaní domácností s malými deťmi, so zvieracími miláčikmi a hlavne domácností s alergikov a astmatikov si UV-C antibakteriálny vysávač Raycop zamiluje naozaj každý.

Farba: ružová
Hĺbka (cm): 32 cm
Hmotnosť: 2 kg
Objem vrecka/nádoby: 0,3 l
Príkon: 300 W
Sací výkon: 300 W
Šírka (cm): 29 cm
Typ vysávača: Bezvreckový
Výška (cm): 16 cm
 604246
Zdieľať
raycop

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť