Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Raycop AP 200 HERA vysávač antibakteriálný Raycop AP 200 HERA vysávač antibakteriálný

Antibakteriálny vysávač Raycop AP 200 HERA je prvý antibakteriálny vysávač s ergonomickým dizajnom a cyklónovým systémom nasávania, ktorý zabije 99,9% baktérií a zničí 93,5% roztočov. Používa patentovaný 3-stupňový systém čistenia pre odstránenie roztočov, baktérií, vírusov, húb, plesní a alergénov z matracov, lôžkovín, čalúneného nábytku a ďalších textílií v domácnosti bezchemickou cestou. Raycop HERA je vybavený funkciou "ONE TOUCH CONTROL" pre veľmi ľahké ovládanie vysávača pomocou jediného tlačidla a prídavnou ovládacou rukoväťou. UV-C dezinfekčné lampa, dvojitý vibračné klepáč, výkonné sanie a dvojitá mikro-alergická filtrácia s HEPA filtrom zaistí, že Váš domov bude čistejšie a zdravšie. Vysávač Raycop Vás preukázateľne zbaví baktérií a roztočov, ktorí spôsobujú závažné ochorenia a alergie u detí i dospelých. Raycop je jediný produkt svojho druhu na svete a je ocenený a schválený The British Allergy Foundation. je vedecky dokázané, že výrazne znižuje množstvo baktérií a roztočov. V súčasnej dobe je prvým a jediným produktom svojho druhu, ktorému bolo ocenenie udelené.

 

0,0 0
226
4Home Upratovanie Vysávače Antibakteriálne vysávače Raycop AP 200 HERA vysávač antibakteriálný

Raycop AP 200 HERA vysávač antibakteriálný

Doprava zadarmo

Raycop AP 200 HERA vysávač antibakteriálný

Dostupnosť: Vypredané

PopisAntibakteriálny vysávač Raycop AP 200 HERA je prvý antibakteriálny vysávač s ergonomickým dizajnom a cyklónovým systémom nasávania, ktorý zabije 99,9% baktérií a zničí 93,5% roztočov. Používa patentovaný 3-stupňový systém čistenia pre odstránenie roztočov, baktérií, vírusov, húb, plesní a alergénov z matracov, lôžkovín, čalúneného nábytku a ďalších textílií v domácnosti bezchemickou cestou. Raycop HERA je vybavený funkciou "ONE TOUCH CONTROL" pre veľmi ľahké ovládanie vysávača pomocou jediného tlačidla a prídavnou ovládacou rukoväťou. UV-C dezinfekčné lampa, dvojitý vibračné klepáč, výkonné sanie a dvojitá mikro-alergická filtrácia s HEPA filtrom zaistí, že Váš domov bude čistejšie a zdravšie. Vysávač Raycop Vás preukázateľne zbaví baktérií a roztočov, ktorí spôsobujú závažné ochorenia a alergie u detí i dospelých. Raycop je jediný produkt svojho druhu na svete a je ocenený a schválený The British Allergy Foundation. je vedecky dokázané, že výrazne znižuje množstvo baktérií a roztočov. V súčasnej dobe je prvým a jediným produktom svojho druhu, ktorému bolo ocenenie udelené.

 

Farba: biela
Hĺbka (cm): 34 cm
Hmotnosť: 2,7 kg
Sací výkon: 350 W
Šírka (cm): 38 cm
Typ vysávača: Bezvreckový
Výška (cm): 19,5 cm
 604248
Zdieľať
raycop

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť