Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Raycop BK 130 SMART vysávač antibakteriálný Raycop BK 130 SMART vysávač antibakteriálný
Antibakteriálny vysávač Raycop. Tento model je tzv. "bračekom" prvého, staršieho modelu antibakteriálneho vysávača Raycop. Technické prevedenie je takmer identické. Ovšem SMART je vylepšený o funkciu ONE-TOUCH CONTROL - je teda zabezpečené oveľa jednoduchšie ovládanie vysávača a to pomocou jediného tlačidla. Aké jednoduché! Tento model je najrozšírenejší. Je používaný viac než 400 000 užívateľmi a to v 14 krajinách celého sveta. Účinnosť sania je 350W. Raycop SMART je prvý antibakteriálny vysávač, ktorý zabije 99,9% baktérií a zničí 93,5% roztočov. Používa patentovaný 3-stupňový systém čistenia pre odstránenie roztočov, baktérií, vírusov, húb, plesní a alergénov z matracov, lôžkovín, čalúneného nábytku a ďalších textílií v domácnosti bezchemickou cestou. Raycop SMART je vybavený funkciou "ONE TOUCH CONTROL" pre veľmi ľahké ovládanie vysávača pomocou jediného tlačidla. UV-C dezinfekčné lampa, vibračné klepáč, výkonné sanie a dvojitá mikro-alergická filtrácia s HEPA filtrom zaistí, že Váš domov bude čistejšie a zdravšie. Vysávač Raycop Vás preukázateľne zbaví baktérií a roztočov, ktorí spôsobujú závažné ochorenia a alergie u detí i dospelých. Raycop je jediný produkt svojho druhu na svete a je ocenený a schválený The British Allergy Foundation. Je vedecky dokázané, že výrazne znižuje množstvo baktérií a roztočov. V súčasnej dobe je prvým a jediným produktom svojho druhu, ktorému bolo ocenenie udelené.
0,0 0
189
4Home Upratovanie Vysávače Antibakteriálne vysávače Raycop BK 130 SMART vysávač antibakteriálný

Raycop BK 130 SMART vysávač antibakteriálný

Doprava zadarmo

Raycop BK 130 SMART vysávač antibakteriálný

Dostupnosť: Vypredané

PopisAntibakteriálny vysávač Raycop. Tento model je tzv. "bračekom" prvého, staršieho modelu antibakteriálneho vysávača Raycop. Technické prevedenie je takmer identické. Ovšem SMART je vylepšený o funkciu ONE-TOUCH CONTROL - je teda zabezpečené oveľa jednoduchšie ovládanie vysávača a to pomocou jediného tlačidla. Aké jednoduché! Tento model je najrozšírenejší. Je používaný viac než 400 000 užívateľmi a to v 14 krajinách celého sveta. Účinnosť sania je 350W.
 

Raycop SMART je prvý antibakteriálny vysávač, ktorý zabije 99,9% baktérií a zničí 93,5% roztočov. Používa patentovaný 3-stupňový systém čistenia pre odstránenie roztočov, baktérií, vírusov, húb, plesní a alergénov z matracov, lôžkovín, čalúneného nábytku a ďalších textílií v domácnosti bezchemickou cestou. Raycop SMART je vybavený funkciou "ONE TOUCH CONTROL" pre veľmi ľahké ovládanie vysávača pomocou jediného tlačidla. UV-C dezinfekčné lampa, vibračné klepáč, výkonné sanie a dvojitá mikro-alergická filtrácia s HEPA filtrom zaistí, že Váš domov bude čistejšie a zdravšie. Vysávač Raycop Vás preukázateľne zbaví baktérií a roztočov, ktorí spôsobujú závažné ochorenia a alergie u detí i dospelých. Raycop je jediný produkt svojho druhu na svete a je ocenený a schválený The British Allergy Foundation. Je vedecky dokázané, že výrazne znižuje množstvo baktérií a roztočov. V súčasnej dobe je prvým a jediným produktom svojho druhu, ktorému bolo ocenenie udelené.

Farba: biela
Hĺbka (cm): 2,1 cm
Hĺbka (cm): 32,3 cm
Sací výkon: 350 W
Šírka (cm): 36,5 cm
Typ vysávača: Bezvreckový
Výška (cm): 16,5 cm
 604247
Zdieľať
raycop

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť