Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
0,0 0
189
4Home Upratovanie Vysávače Antibakteriálne vysávače Raycop BK 130 SMART vysávač antibakteriálný

Raycop BK 130 SMART vysávač antibakteriálný

Doprava zadarmo

Raycop BK 130 SMART vysávač antibakteriálný

Dostupnosť: Vypredané

Popis

Antibakteriálny vysávač Raycop. Tento model je tzv. "bračekom" prvého, staršieho modelu antibakteriálneho vysávača Raycop. Technické prevedenie je takmer identické. Ovšem SMART je vylepšený o funkciu ONE-TOUCH CONTROL - je teda zabezpečené oveľa jednoduchšie ovládanie vysávača a to pomocou jediného tlačidla. Aké jednoduché! Tento model je najrozšírenejší. Je používaný viac než 400 000 užívateľmi a to v 14 krajinách celého sveta. Účinnosť sania je 350W.
 

Raycop SMART je prvý antibakteriálny vysávač, ktorý zabije 99,9% baktérií a zničí 93,5% roztočov. Používa patentovaný 3-stupňový systém čistenia pre odstránenie roztočov, baktérií, vírusov, húb, plesní a alergénov z matracov, lôžkovín, čalúneného nábytku a ďalších textílií v domácnosti bezchemickou cestou. Raycop SMART je vybavený funkciou "ONE TOUCH CONTROL" pre veľmi ľahké ovládanie vysávača pomocou jediného tlačidla. UV-C dezinfekčné lampa, vibračné klepáč, výkonné sanie a dvojitá mikro-alergická filtrácia s HEPA filtrom zaistí, že Váš domov bude čistejšie a zdravšie. Vysávač Raycop Vás preukázateľne zbaví baktérií a roztočov, ktorí spôsobujú závažné ochorenia a alergie u detí i dospelých. Raycop je jediný produkt svojho druhu na svete a je ocenený a schválený The British Allergy Foundation. Je vedecky dokázané, že výrazne znižuje množstvo baktérií a roztočov. V súčasnej dobe je prvým a jediným produktom svojho druhu, ktorému bolo ocenenie udelené.

Farba: biela
Hĺbka (cm): 2,1 cm
Hĺbka (cm): 32,3 cm
Sací výkon: 350 W
Šírka (cm): 36,5 cm
Typ vysávača: Bezvreckový
Výška (cm): 16,5 cm
 604247
Zdieľať
raycop

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť