Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Antquarium Super Antquarium Super
 životnosť Antquaria cca 6 mesiacov nie je nutné mravce kŕmiť, živia sa sami gélom prvý a jediný priestor pre pozorovanie mravcov, ktorý bol použitý mimo gravitáciu Pozorujte mravce, ako žijú a zahrabávajú sa vo vysoko výživnom, priehľadnom a netoxickom géle. Mravčia komunita vytvorí v akváriu krásnu spleť tunelov. Antaquaria bola vytvorená NASA, aby bolo možné pozorovať živočíchy žijúce mimo gravitáciu. Gél má špeciálne vlastnosti, ktoré pri vzlete raketoplánu zabránili, aby boli mravce rozdrvené pretlakovou silou.
0,0 0
23

Antquarium Super

Antquarium Super

Dostupnosť: Vypredané

Popis 
  • životnosť Antquaria cca 6 mesiacov
  • nie je nutné mravce kŕmiť, živia sa sami gélom
  • prvý a jediný priestor pre pozorovanie mravcov, ktorý bol použitý mimo gravitáciu

Pozorujte mravce, ako žijú a zahrabávajú sa vo vysoko výživnom, priehľadnom a netoxickom géle. Mravčia komunita vytvorí v akváriu krásnu spleť tunelov. Antaquaria bola vytvorená NASA, aby bolo možné pozorovať živočíchy žijúce mimo gravitáciu. Gél má špeciálne vlastnosti, ktoré pri vzlete raketoplánu zabránili, aby boli mravce rozdrvené pretlakovou silou.

Farba: transparentná
 601497
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť