Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Automatický strešné otvárač Automatický strešné otvárač
 Automatický otvárač pre strešné okno - piest s pákou, ktorým nahradíte manuálne otváranie. Piest funguje na báze tepelnej rozťažnosti vosku a so zvyšujúcou sa teplotou v skleníku posúva hýbe s pákou a otvára okienko. Otváranie je možné nastaviť v rozmedzí teplôt 16o C až 25o C. Otváracie výška 45cm, sila otvárania cca 7kg. Vhodné pro skleníky VENUS. Technické parametre: Typ: automatické otváračeVýrobca / dovozca: Vitavia Garden (Veľká Británia) / LANIT PLAST Na zimu treba vymontovať - chráňte pred mrazom.
0,0 0
36

Automatický strešné otvárač

Automatický strešné otvárač

Dostupnosť: Vypredané

PopisAutomatický otvárač pre strešné okno - piest s pákou, ktorým nahradíte manuálne otváranie. Piest funguje na báze tepelnej rozťažnosti vosku a so zvyšujúcou sa teplotou v skleníku posúva hýbe s pákou a otvára okienko. Otváranie je možné nastaviť v rozmedzí teplôt 16o C až 25o C. Otváracie výška 45cm, sila otvárania cca 7kg.

Vhodné pro skleníky VENUS.

 

Technické parametre:

Typ: automatické otvárače
Výrobca / dovozca: Vitavia Garden (Veľká Británia) / LANIT PLAST

Na zimu treba vymontovať - chráňte pred mrazom.

Materiál: polykarbonát
 604039
Zdieľať
lanitplast

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť