Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
AUTOPOLISH s nano a teflónom, 500 ml AUTOPOLISH s nano a teflónom, 500 ml
Tempo Autopolish s teflónom a nanočasticami vychádza z posledných výskumov o ochrane a konzervácii lakov. Tie preukázali, že nanočastice posilňujú schopnosť prípravku chrániť lak pred nepriaznivými účinkami počasia i škodlivín v ovzduší a v spojení s teflónom ho zároveň dlhodobo konzervujú. Teflon podporený nano časticami vytvorí na karosériu automobilu tenkú kompaktnú vrstvu, cez ktorú sa žiadne vonkajšie vplyvy nedostanú. Tým chráni povrch auta pred následkami prevádzky i poveternostnými vplyvmi, ďalej pred hmyzom, asfaltom, prachom, kyslými dažďami, slnkom, popolčekom a mnoho ďalšími škodlivinami.
0,0 0
9
4Home Záhrada a hobby Auto-moto AUTOPOLISH s nano a teflónom, 500 ml

AUTOPOLISH s nano a teflónom, 500 ml

Výpredaj

AUTOPOLISH s nano a teflónom, 500 ml

Dostupnosť: Vypredané

PopisTempo Autopolish s teflónom a nanočasticami vychádza z posledných výskumov o ochrane a konzervácii lakov. Tie preukázali, že nanočastice posilňujú schopnosť prípravku chrániť lak pred nepriaznivými účinkami počasia i škodlivín v ovzduší a v spojení s teflónom ho zároveň dlhodobo konzervujú. Teflon podporený nano časticami vytvorí na karosériu automobilu tenkú kompaktnú vrstvu, cez ktorú sa žiadne vonkajšie vplyvy nedostanú. Tým chráni povrch auta pred následkami prevádzky i poveternostnými vplyvmi, ďalej pred hmyzom, asfaltom, prachom, kyslými dažďami, slnkom, popolčekom a mnoho ďalšími škodlivinami.

Objem: 500 ml
 603901
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť