Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Balkónový držiak so zvýšenou nosnosťou biely Balkónový držiak so zvýšenou nosnosťou biely
Na balkónový držiak sa vojde aj podmiska do šírky 19 cm. Z truhlíka sa nebude sypať hlina a tiecť voda, pretože kvetináč ostáva vodorovne vďaka posuvnej opierke, ktorá sa oprie o výplň zábradlia. Držiak môžete na zábradlie o šírke 1 - 15 cm. Nosnosť jedného páru držiakov je vo vegetačnom období 20 kg (truhlík do dĺžky 60cm). Vyrobený je z vysoko kvalitného plastu a je odolný proti slnečnému žiareniu a mrazom. Nenatírá sa farbou. Predávame iba po jednom kuse!
0,0 0
1
4Home Záhrada a hobby Kvetináče a truhlíky Držiaky a stojany na kvetináče Balkónový držiak so zvýšenou nosnosťou biely

Balkónový držiak so zvýšenou nosnosťou biely

Balkónový držiak so zvýšenou nosnosťou biely

Dostupnosť: Vypredané

PopisNa balkónový držiak sa vojde aj podmiska do šírky 19 cm. Z truhlíka sa nebude sypať hlina a tiecť voda, pretože kvetináč ostáva vodorovne vďaka posuvnej opierke, ktorá sa oprie o výplň zábradlia. Držiak môžete na zábradlie o šírke 1 - 15 cm. Nosnosť jedného páru držiakov je vo vegetačnom období 20 kg (truhlík do dĺžky 60cm). Vyrobený je z vysoko kvalitného plastu a je odolný proti slnečnému žiareniu a mrazom. Nenatírá sa farbou. Predávame iba po jednom kuse!

Farba: biela
 600678
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť