Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
BBQ označovač BBQ označovač
"Podpíšte si svoj ??steak". To nie je fór, s naším "Branding iron" budete na grilovacej párty viac než stredom pozornosti! Len musíte byť správne vyzbrojení. Vypaľovacie železo nahrejete a priložíte na miesto, kde má byť váš podpis na steaku vypálený. Ideálne k nahriatie je plynový horák ale stačí aj oheň, na ktorom grilujete. Buďte kreatívni a vytvorte si vlastnú značku stejk. Písmená, ktoré sú súčasťou balenia: 3xA, 2XB, 2xC, 3xD, 2xE, 2xF, G, 2xH, 3xI, J, K, 4XL, 2xM, 2xN, 4xO, 2xP, Q, 3xR, 3XS, 3xT, U, V , W, X, 2xy, Z.
0,0 0
17

BBQ označovač

BBQ označovač

Dostupnosť: Vypredané

Popis"Podpíšte si svoj ??steak". To nie je fór, s naším "Branding iron" budete na grilovacej párty viac než stredom pozornosti! Len musíte byť správne vyzbrojení. Vypaľovacie železo nahrejete a priložíte na miesto, kde má byť váš podpis na steaku vypálený. Ideálne k nahriatie je plynový horák ale stačí aj oheň, na ktorom grilujete. Buďte kreatívni a vytvorte si vlastnú značku stejk. Písmená, ktoré sú súčasťou balenia: 3xA, 2XB, 2xC, 3xD, 2xE, 2xF, G, 2xH, 3xI, J, K, 4XL, 2xM, 2xN, 4xO, 2xP, Q, 3xR, 3XS, 3xT, U, V , W, X, 2xy, Z.

Dĺžka (cm): 46 cm
Šírka (cm): 9 cm
Výška (cm): 8 cm
 605039
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť