Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
BEURER FCE 80 Ultrazvukový čistič pleti ELLE BEURER FCE 80 Ultrazvukový čistič pleti ELLE
Pomocou ultrazvukového čističa pleti môžete doma sami vykonávať kozmetickú starostlivosť o tvár. čo bolo doteraz možné len v kozmetických štúdiách, je vďaka prístroju FCE80 možné robiť pravidelne doma. Ultrazvuková hlavica vytvára približne 5 miliónov jemných vibrácií za sekundu. Tieto vibrácie prenikajú do kože a stimulujú jej rôzne vrstvy. Pohyb sa dostáva až do najhlbších vrstiev kože, spôsobuje ich lepšiu priepustnosť, dopravuje príslušné ošetrujúce prostriedky do týchto hlbších oblastí a dodáva im potrebnú vlhkosť. Stimuluje sa látková výmena a detoxikácia. Ultrazvukové terapie ovplyvňuje lymfatický systém. Bunky sa rýchlejšie regenerujú. Tieto faktory môžu spoločne zlepšiť celkový obraz kože a vy vyzeráte mladšie a zdravšie. K tomuto produktu odporúčame špeciálny krém fce80 s produktovým číslom 593589. Aku napájanie.
0,0 0
131
4Home Krása a zdravie Kozmetické a vlasové pomôcky Kozmetické pomôcky BEURER FCE 80 Ultrazvukový čistič pleti ELLE

BEURER FCE 80 Ultrazvukový čistič pleti ELLE

Doprava zadarmo

BEURER FCE 80 Ultrazvukový čistič pleti ELLE

Dostupnosť: Vypredané

PopisPomocou ultrazvukového čističa pleti môžete doma sami vykonávať kozmetickú starostlivosť o tvár. čo bolo doteraz možné len v kozmetických štúdiách, je vďaka prístroju FCE80 možné robiť pravidelne doma. Ultrazvuková hlavica vytvára približne 5 miliónov jemných vibrácií za sekundu. Tieto vibrácie prenikajú do kože a stimulujú jej rôzne vrstvy. Pohyb sa dostáva až do najhlbších vrstiev kože, spôsobuje ich lepšiu priepustnosť, dopravuje príslušné ošetrujúce prostriedky do týchto hlbších oblastí a dodáva im potrebnú vlhkosť. Stimuluje sa látková výmena a detoxikácia. Ultrazvukové terapie ovplyvňuje lymfatický systém. Bunky sa rýchlejšie regenerujú. Tieto faktory môžu spoločne zlepšiť celkový obraz kože a vy vyzeráte mladšie a zdravšie. K tomuto produktu odporúčame špeciálny krém fce80 s produktovým číslom 593589. Aku napájanie.

 593588
Zdieľať
beurer

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť