Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Bezdrôtová meteostanica Professional USB Bezdrôtová meteostanica Professional USB
Meteostanice s predpoveďou na 12 až 24 hodín s DCF hodinami a profesionálne výbavou senzorov. Okrem dátumu a času ukazuje rosný bod, efektívne teplotu (Wind Chill), vývoj tlaku za posledných 24 hodín a maximálne a minimálne hodnoty vonkajšej teploty a vlhkosti.Môžeme si nastaviť funkciu alarmu pri prekročení nastavenej hodnoty rýchlosti vetra, úhrnu zrážok, prekročenie vonkajšej alebo vnútornej teploty. Súčasťou dodávky je SW pre spracovanie nameraných údajov a USB kábel.Senzory teploty / vlhkosti vzduchu, rýchlosti / smeru vetra a dažďa môžu byť primontované na tyč. Senzor rýchlosti vetra a dažďa je prepojený so senzorom teploty a vlhkosti vzduchu. Vysielač pre prenos všetkých nameraných dát je integrovaný v senzoru teploty / vlhkosti vzduchu. Vďaka tomu sú všetky senzory umiestnené na jedinom mieste vášho pozemku a navyše je pre ich napájanie potreba len 2 batérií. Zároveň je tu tiež jednoduchšie synchronizácia všetkých senzorov s meteorologickou stanicou.Technické parametre:Napájanie senzora: Batérie AA (2x), nie je súčasťou dodávkyNapájanie stanice: Batérie AA (2x), voliteľneRozsah merania vnútornej teploty: 0 - 50 ° CRozsah merania vnútornej vlhkosti vzduchu: 10 - 90%Rozsah meranie vonkajšej vlhkosti vzduchu: 10 - 90%Rozsah meranie vonkajšej teploty: -40 - 65 ° CMerací rozsah zrážok: 0 mm - 9999 mmPočet senzory (max.): 1Hmotnosť (vysielač): 987 gRozmery senzoru / ov: 388 x 750 x 340 mmRozsah merania rýchlosti vetra: 0 - 160 km / hInterval merania: 48 sRozmery (základná stanica): 122 x 173 x 31 mmRozmery (termosenzory / hydrosenzorom): 388 x 750 x 340 mmRozsah merania tlaku vzduchu: 300 hPa - 1100 hPaMax. dosah (voľný priestor): 100 mHmotnosť (stanica): 322 gVybavenieVrátane softvérMontážne tyč s 2 úchytmiPrenos všetkých dáta je vykonávaný 1 vysielačomVlastnostiDCF hodinyDátum° C / ° F a 12/24-hodinový časový formátUkazovateľ efektívnej teploty a rosného boduPamäť minimálnych a maximálnych hodnôt Teploty interiéru / exteriéru a vnútorné / vonkajšie vlhkosti vzduchuPredpoveď počasia na nasledujúcich 12 až 24 hodín s grafickými symbolmiUkazovateľ vývoja atmosferického tlaku za posledných 12 príp. 24 hodínFunkcia alarmu pri prekročení nastavenej rýchlosti vetra, úhrnu zrážok, prekročenie vonkajšej alebo vnútornej teploty alebo vlhkostiFunkcia budíkaIndikácia vybitia batérií vonkajších senzorovUmiestnenie na stôl alebo montáž na stenuUSB konektor pre pripojenie k počítaču (vr.)Softvér pre zobrazenie a vyhodnotenie nameraných dátPodsvietený displejNastaviteľná časová zónaRozsah dodávky:MeteostaniceVodeodolný vonkajší senzor teploty / vlhkostiZrážkový senzorSenzor rýchlosti vetraSenzor smeru vetraMontážny držiak (tyč) senzorov s 2 úchytmiUSB kábelCD so softvérom (pre OS Windows a Windows XP - 32-bitové verzie)
0,0 0
109
4Home Bytové doplnky a dekorácie Meteostanice a teplomery Meteostanice Bezdrôtová meteostanica Professional USB

Bezdrôtová meteostanica Professional USB

Doprava zadarmo

Bezdrôtová meteostanica Professional USB

Dostupnosť: Vypredané

PopisMeteostanice s predpoveďou na 12 až 24 hodín s DCF hodinami a profesionálne výbavou senzorov. Okrem dátumu a času ukazuje rosný bod, efektívne teplotu (Wind Chill), vývoj tlaku za posledných 24 hodín a maximálne a minimálne hodnoty vonkajšej teploty a vlhkosti.
Môžeme si nastaviť funkciu alarmu pri prekročení nastavenej hodnoty rýchlosti vetra, úhrnu zrážok, prekročenie vonkajšej alebo vnútornej teploty. Súčasťou dodávky je SW pre spracovanie nameraných údajov a USB kábel.
Senzory teploty / vlhkosti vzduchu, rýchlosti / smeru vetra a dažďa môžu byť primontované na tyč. Senzor rýchlosti vetra a dažďa je prepojený so senzorom teploty a vlhkosti vzduchu. Vysielač pre prenos všetkých nameraných dát je integrovaný v senzoru teploty / vlhkosti vzduchu. Vďaka tomu sú všetky senzory umiestnené na jedinom mieste vášho pozemku a navyše je pre ich napájanie potreba len 2 batérií. Zároveň je tu tiež jednoduchšie synchronizácia všetkých senzorov s meteorologickou stanicou.
 
Technické parametre:
Napájanie senzora: Batérie AA (2x), nie je súčasťou dodávky
Napájanie stanice: Batérie AA (2x), voliteľne
Rozsah merania vnútornej teploty: 0 - 50 ° C
Rozsah merania vnútornej vlhkosti vzduchu: 10 - 90%
Rozsah meranie vonkajšej vlhkosti vzduchu: 10 - 90%
Rozsah meranie vonkajšej teploty: -40 - 65 ° C
Merací rozsah zrážok: 0 mm - 9999 mm
Počet senzory (max.): 1
Hmotnosť (vysielač): 987 g
Rozmery senzoru / ov: 388 x 750 x 340 mm
Rozsah merania rýchlosti vetra: 0 - 160 km / h
Interval merania: 48 s
Rozmery (základná stanica): 122 x 173 x 31 mm
Rozmery (termosenzory / hydrosenzorom): 388 x 750 x 340 mm
Rozsah merania tlaku vzduchu: 300 hPa - 1100 hPa
Max. dosah (voľný priestor): 100 m
Hmotnosť (stanica): 322 g
 
Vybavenie
Vrátane softvér
Montážne tyč s 2 úchytmi
Prenos všetkých dáta je vykonávaný 1 vysielačom
 
Vlastnosti
DCF hodiny
Dátum
° C / ° F a 12/24-hodinový časový formát
Ukazovateľ efektívnej teploty a rosného bodu
Pamäť minimálnych a maximálnych hodnôt Teploty interiéru / exteriéru a vnútorné / vonkajšie vlhkosti vzduchu
Predpoveď počasia na nasledujúcich 12 až 24 hodín s grafickými symbolmi
Ukazovateľ vývoja atmosferického tlaku za posledných 12 príp. 24 hodín
Funkcia alarmu pri prekročení nastavenej rýchlosti vetra, úhrnu zrážok, prekročenie vonkajšej alebo vnútornej teploty alebo vlhkosti
Funkcia budíka
Indikácia vybitia batérií vonkajších senzorov
Umiestnenie na stôl alebo montáž na stenu
USB konektor pre pripojenie k počítaču (vr.)
Softvér pre zobrazenie a vyhodnotenie nameraných dát
Podsvietený displej
Nastaviteľná časová zóna
 
Rozsah dodávky:
Meteostanice
Vodeodolný vonkajší senzor teploty / vlhkosti
Zrážkový senzor
Senzor rýchlosti vetra
Senzor smeru vetra
Montážny držiak (tyč) senzorov s 2 úchytmi
USB kábel
CD so softvérom (pre OS Windows a Windows XP - 32-bitové verzie)

 675592
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť