Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Sencor SVC 730GR bezvreckový vysávač Sencor SVC 730GR bezvreckový vysávač
Podlahový vysávač Sencor SVC 730GR je vhodný na čistenie kobercov, čalúneného nábytku a autosedadiel. Pre vysávač Sencor 730RD nie sú potrebné žiadne sáčky, vysávač pomocou cyklónovej technológie oddeľuje prach od vzduchu a ukladá ho do prachovej nádoby s objemom 2 l, ktorá je umývateľná, rovnako ako výstupný mikrofilter. Hepa filter H13 - je extrémne účinný filter, odfiltruje zo vzduchu až 99,95 % nečistôt, preto je vzduch, ktorý vysávač vypustí čistejší, než vzduch ktorý nasaje. Systém mäkkého štartu nezaťažuje elektrickú sieť pri nábehu motora. Balenie obsahuje kombinovanú hubicu (kefová, na čalúnenie, štrbinová) a univerzálny podlahovú hubicu s výsuvnou kefou a kovovou spodnou plochou.
5,0 1
48
4Home Upratovanie Vysávače Podlahové vysávače Sencor SVC 730GR bezvreckový vysávač

Sencor SVC 730GR bezvreckový vysávač

Doprava zadarmo

Sencor SVC 730GR bezvreckový vysávač

Dostupnosť: Vypredané

PopisPodlahový vysávač Sencor SVC 730GR je vhodný na čistenie kobercov, čalúneného nábytku a autosedadiel. Pre vysávač Sencor 730RD nie sú potrebné žiadne sáčky, vysávač pomocou cyklónovej technológie oddeľuje prach od vzduchu a ukladá ho do prachovej nádoby s objemom 2 l, ktorá je umývateľná, rovnako ako výstupný mikrofilter. Hepa filter H13 - je extrémne účinný filter, odfiltruje zo vzduchu až 99,95 % nečistôt, preto je vzduch, ktorý vysávač vypustí čistejší, než vzduch ktorý nasaje. Systém mäkkého štartu nezaťažuje elektrickú sieť pri nábehu motora. Balenie obsahuje kombinovanú hubicu (kefová, na čalúnenie, štrbinová) a univerzálny podlahovú hubicu s výsuvnou kefou a kovovou spodnou plochou.

Farba: zelená
Hĺbka (cm): 41 cm
Hmotnosť: 5,8 kg
Objem vrecka/nádoby: 1,5 l
Príkon: 1800 W
Sací výkon: 300 W
Šírka (cm): 28 cm
Typ vysávača: Bezvreckový
Výška (cm): 26 cm
 604958
Zdieľať
sencor

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť