Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Bref 6x Effect Power Gél ​​vodný kameň 750 ml Bref 6x Effect Power Gél ​​vodný kameň 750 ml
Bref Power Gél proti vodnému kameňu vám ponúka 6 funkcií pre maximálne účinnú a kompletnú starostlivosť o Vaše WC - dokonalé odstránenie hrdze, škvŕn, vodného kameňa a nečistôt, dezinfekciu, sviežosť a maximálnu čistotu aj pod vodnou hladinou. Tento gél je oveľa hustejšia než bežné Wc čističe a vďaka tomu priľne aj k zvislému povrchu WC misy. Výsledkom je dokonale čistá a svieža toaleta.Varovanie:V prípade zasiahnutia záchodovej dosky ho ihneď opláchnite. Nepoužívajte na iné povrchy ako WC misu. Produkt otvárajte opatrne. Zamedzte rozliatiu produktu. Fľaša po každom použití a pred vyhodením starostlivo uzavrite. Fľaša vyhadzujte do odpadu úplne vyprázdnenú a vymytú. Nespotrebovaný produkt odovzdajte v mieste zberu nebezpečného odpadu. Obal znova nepoužívajte.Prvá pomoc: Zasiahnuté oči okamžite vypláchnite vodou a postriekanú pokožku umyte vodou. Po požití vypláchnite ústa, nevyvolávajte vracanie, vypite 1-2 poháre vody. Vyhľadajte lekára.R34 Spôsobuje popáleniny. R37 Dráždi dýchacie cesty. S1 / 2 Uchovávajte uzamknutý a mimo dosahu detí. S23 Nevdychujte plyn. S26 Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. S28 Po kontakte s pokožkou je potrebné ju umyť veľkým množstvom vody. S36 / 37/39 Noste vhodný ochranný odev, ochranné rukavice a ochranné okuliare alebo ochranný štít. S45 V prípade nehody alebo ak sa necítite dobre, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc (ak je to možné, ukážte označenie). S51 Používajte len na dobre vetranom mieste. Obsahuje kyselinu chlorovodíkovú.C ŽieravýZloženie:<5% neiónové povrchovo aktívne látky, katiónové povrchovo aktívne látkyparfum, dezinfekčné prostriedkyúčinná látka: kyselina chlorovodíková (11,6g na 100g výrobku)
4,5 18
2
4Home Upratovanie Upratovacie a čistiace prostriedky Čističe odpadu a WC Bref 6x Effect Power Gél ​​vodný kameň 750 ml

Bref 6x Effect Power Gél ​​vodný kameň 750 ml

Zľava -22%

Bref 6x Effect Power Gél ​​vodný kameň 750 ml

18 hodnotení
Pôvodne 2,69 € | Zľava: 0,60 € 2,09 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom 4 ks
U vás: utorok 26. 09. 2017   (kuriérom DPD a DHL)
Nákupom získate 1 Pohodáčika

PopisBref Power Gél proti vodnému kameňu vám ponúka 6 funkcií pre maximálne účinnú a kompletnú starostlivosť o Vaše WC - dokonalé odstránenie hrdze, škvŕn, vodného kameňa a nečistôt, dezinfekciu, sviežosť a maximálnu čistotu aj pod vodnou hladinou. Tento gél je oveľa hustejšia než bežné Wc čističe a vďaka tomu priľne aj k zvislému povrchu WC misy. Výsledkom je dokonale čistá a svieža toaleta.
 
Varovanie:
V prípade zasiahnutia záchodovej dosky ho ihneď opláchnite. Nepoužívajte na iné povrchy ako WC misu. Produkt otvárajte opatrne. Zamedzte rozliatiu produktu. Fľaša po každom použití a pred vyhodením starostlivo uzavrite. Fľaša vyhadzujte do odpadu úplne vyprázdnenú a vymytú. Nespotrebovaný produkt odovzdajte v mieste zberu nebezpečného odpadu. Obal znova nepoužívajte.
 
Prvá pomoc: Zasiahnuté oči okamžite vypláchnite vodou a postriekanú pokožku umyte vodou. Po požití vypláchnite ústa, nevyvolávajte vracanie, vypite 1-2 poháre vody. Vyhľadajte lekára.
 
R34 Spôsobuje popáleniny. R37 Dráždi dýchacie cesty. S1 / 2 Uchovávajte uzamknutý a mimo dosahu detí. S23 Nevdychujte plyn. S26 Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. S28 Po kontakte s pokožkou je potrebné ju umyť veľkým množstvom vody. S36 / 37/39 Noste vhodný ochranný odev, ochranné rukavice a ochranné okuliare alebo ochranný štít. S45 V prípade nehody alebo ak sa necítite dobre, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc (ak je to možné, ukážte označenie). S51 Používajte len na dobre vetranom mieste. Obsahuje kyselinu chlorovodíkovú.
 
C Žieravý
 
Zloženie:
<5% neiónové povrchovo aktívne látky, katiónové povrchovo aktívne látky
parfum, dezinfekčné prostriedky
účinná látka: kyselina chlorovodíková (11,6g na 100g výrobku)

Objem (ml): 750 ml
 800987
Bezpečnostní list 800987.pdf
Zdieľať
bref

Hodnotenie

4,5 (18 hodnotení)
100 % zákazníkov odporúča
2 recenzie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Dotaz

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť