Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Bref WC Duo Aktiv original Pine 60 ml Bref WC Duo Aktiv original Pine 60 ml
Vďaka patentovanej dvojkomorové technológii Bref Duo Aktiv sa toaleta pri každom spláchnutí zároveň čistí aj osviežuje. Ľavá komora WC bloku skrýva vylepšený modrý tekutý WC čistič s ešte aktívnejším zložením, ktorý sa uvoľňuje s každým spláchnutím do toaletnej misy, kde odstraňuje nečistoty a vodný kameň. Z pravej komory sa zároveň uvoľní intenzívny, dlhotrvajúca vôňa s väčším obsahom parfumovej zložky, takže celá vaša toaleta je dokonale čistá a prevoňaná.
4,5 5
1

Bref WC Duo Aktiv original Pine 60 ml

Bref WC Duo Aktiv original Pine 60 ml

Dostupnosť: Vypredané

PopisVďaka patentovanej dvojkomorové technológii Bref Duo Aktiv sa toaleta pri každom spláchnutí zároveň čistí aj osviežuje. Ľavá komora WC bloku skrýva vylepšený modrý tekutý WC čistič s ešte aktívnejším zložením, ktorý sa uvoľňuje s každým spláchnutím do toaletnej misy, kde odstraňuje nečistoty a vodný kameň. Z pravej komory sa zároveň uvoľní intenzívny, dlhotrvajúca vôňa s väčším obsahom parfumovej zložky, takže celá vaša toaleta je dokonale čistá a prevoňaná.

Objem (ml): 60 ml
 800989
Zdieľať
bref

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť