Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Bubnová kosačka ABG Golf, žltá Bubnová kosačka ABG Golf, žltá
 štvortaktný motor Nová moderná bubnová kosačka na kosenie vysokej trávy pri ktorej vidíte co seka. Táto kosačka má ako jediná na trhu dokonale tvarovaný, priehľadný predný ochranný kryt, ktorý zaisťuje nielen perfektný prehľad pri kosení trávneho porastu (pri práci cez priehľadný ochranný kryt dobre vidíte dráhu sekacieho noža), ale aj zaisťuje dokonalú ochranu obsluhy pri kosení. Kosačka ABG Golf je vybavená nezávislým pojazdom, ktorý je možné zapnúť aj vypnúť nezávisle na kosiacim bubna. Bubon je vybavený štyrmi nožmi, ktoré umožňujú dokonalé pokosenie trávneho porastu. Kosačka ABG Golf je vybavená moderným štvortaktným motorom o vysokom výkone 4,2 kw (6 HP).
0,0 0
685
4Home Záhrada a hobby Záhradná technika Kosačky Bubnové sekačky Bubnová kosačka ABG Golf, žltá

Bubnová kosačka ABG Golf, žltá

Bubnová kosačka ABG Golf, žltá

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • štvortaktný motor

 

Nová moderná bubnová kosačka na kosenie vysokej trávy pri ktorej vidíte co seka.

 


Táto kosačka má ako jediná na trhu dokonale tvarovaný, priehľadný predný ochranný kryt, ktorý zaisťuje nielen perfektný prehľad pri kosení trávneho porastu (pri práci cez priehľadný ochranný kryt dobre vidíte dráhu sekacieho noža), ale aj zaisťuje dokonalú ochranu obsluhy pri kosení. Kosačka ABG Golf je vybavená nezávislým pojazdom, ktorý je možné zapnúť aj vypnúť nezávisle na kosiacim bubna. Bubon je vybavený štyrmi nožmi, ktoré umožňujú dokonalé pokosenie trávneho porastu. Kosačka ABG Golf je vybavená moderným štvortaktným motorom o vysokom výkone 4,2 kw (6 HP).

Farba: žltá
Výkon: 0 W
 603938
Zdieľať
abg

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť