Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Čajová súprava Čajová súprava
 Kompletný čajový servis, ktorý Vás okúzli 21dielna čajová súprava je dokonalá kombinácia elegantných tvarov, jemnej kvetiny a zlatého lemovania. Kompletný čajový servis, s ktorým okúzlite každú Vašu návštevu aj seba. Pri každej šálke čaju alebo kávy sa nebudete môcť vynadívať na tú nádhernú kombináciu dokonale prepracovaných detailov. Sada obsahuje 6 šálok so 6timi podšálkami, čajovú kanvicu s viečkom, cukorničku s viečkom a kanvičku na mlieko. Navyše dostanete sadu 6 čajových lyžičiek s rovnakým kvetinovým vzorom ako darček. Materiál: kvalitný porcelán, keramické lyžičky. Rozmery: objem šálky 200 ml, objem kanvice 1 l, objem mliečenky 340 ml, objem cukorničky 460 ml.
0,0 0
24

Čajová súprava

Výpredaj

Čajová súprava

Dostupnosť: Vypredané

PopisKompletný čajový servis, ktorý Vás okúzli

21dielna čajová súprava je dokonalá kombinácia elegantných tvarov, jemnej kvetiny a zlatého lemovania. Kompletný čajový servis, s ktorým okúzlite každú Vašu návštevu aj seba. Pri každej šálke čaju alebo kávy sa nebudete môcť vynadívať na tú nádhernú kombináciu dokonale prepracovaných detailov. Sada obsahuje 6 šálok so 6timi podšálkami, čajovú kanvicu s viečkom, cukorničku s viečkom a kanvičku na mlieko. Navyše dostanete sadu 6 čajových lyžičiek s rovnakým kvetinovým vzorom ako darček.

Materiál: kvalitný porcelán, keramické lyžičky.

Rozmery: objem šálky 200 ml, objem kanvice 1 l, objem mliečenky 340 ml, objem cukorničky 460 ml.

 110198
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť