Menu
Ceramic Blade microbidet MB-8100 Ceramic Blade microbidet MB-8100
Na Slovensku je bidet rozšírený pomerne málo, najmä preto, že pri jeho umiestnení vedľa WC narastá priestorová náročnosť. Každý sa mohol pravdepodobne prvýkrát zoznámiť s bidetom na svojej dovolenke v zahraničí - v Turecku alebo v Egypte atď... Umývate si ruky po použití toalety? Potom je tu ďalší krok v osobnej intímnej hygiene. Na Slovensku je to tak trochu tabu, avšak už je tu veľké povedomie o bidetových sedadlách (elektronických, mechanických), ktoré sú pre mnoho ľudí finančne alebo priestorovo nedostupné. Microbidet MB-8100 je riešenie pre naozaj každého, kto hľadá dokonalú očistu po WC.Pre ľudí, ktorí trpia ochorením konečníku napr. hemeroidmi je hygiena veľmi bolestivá. Microbidet je veľmi účinné riešenie pre každého, kto má zdravotné problémy.1.Umožňuje jednoduché pripevnenie k väčšine existujúcich záchodových dosiek.2. Ideálne pre domácnosti, kancelárie, byty, motely, hotely, nemocnice, zotavovne atď.3. Presná a jednoduchá montáž - iba 4 kroky k inštalácii micro bidetu u vás doma.4. Je určený pre mužov, ženy, deti na osobnú hygienu a prevenciu zdravotných komplikácií.5. Vhodné aj pre zdravotne postihnutých.Špecifikácia: Model č. HS-B8100 s pripojením na studenú vodu. Jedna čistiaca tryskhorizontálna posuvná tryska s krytom. Materiál ABS, PP. Veľkosť trysky: 115 x 80 x 60 mm. Ovládač: 72 x 65 x 55 mm. 2 ročná záručná lehota na výrobok.
3,0 1
57

Ceramic Blade microbidet MB-8100

Výpredaj Doprava zadarmo

Ceramic Blade microbidet MB-8100

Dostupnosť: Vypredané

PopisNa Slovensku je bidet rozšírený pomerne málo, najmä preto, že pri jeho umiestnení vedľa WC narastá priestorová náročnosť. Každý sa mohol pravdepodobne prvýkrát zoznámiť s bidetom na svojej dovolenke v zahraničí - v Turecku alebo v Egypte atď... Umývate si ruky po použití toalety? Potom je tu ďalší krok v osobnej intímnej hygiene. Na Slovensku je to tak trochu tabu, avšak už je tu veľké povedomie o bidetových sedadlách (elektronických, mechanických), ktoré sú pre mnoho ľudí finančne alebo priestorovo nedostupné. Microbidet MB-8100 je riešenie pre naozaj každého, kto hľadá dokonalú očistu po WC.
 
Pre ľudí, ktorí trpia ochorením konečníku napr. hemeroidmi je hygiena veľmi bolestivá. Microbidet je veľmi účinné riešenie pre každého, kto má zdravotné problémy.
 
1.Umožňuje jednoduché pripevnenie k väčšine existujúcich záchodových dosiek.
2. Ideálne pre domácnosti, kancelárie, byty, motely, hotely, nemocnice, zotavovne atď.
3. Presná a jednoduchá montáž - iba 4 kroky k inštalácii micro bidetu u vás doma.
4. Je určený pre mužov, ženy, deti na osobnú hygienu a prevenciu zdravotných komplikácií.
5. Vhodné aj pre zdravotne postihnutých.
 
Špecifikácia:
Model č. HS-B8100 s pripojením na studenú vodu.
Jedna čistiaca tryskhorizontálna posuvná tryska s krytom.
Materiál ABS, PP.
Veľkosť trysky: 115 x 80 x 60 mm.
Ovládač: 72 x 65 x 55 mm.
2 ročná záručná lehota na výrobok.

Farba: biela
Hmotnosť: 1 kg
Materiál: plast
 592784
Zdieľať

Hodnotenie

3,0 (1 hodnotenie)
100 % zákazníkov odporúča

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť