Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Ceramic Blade Mikrobidet MB-8200 Ceramic Blade Mikrobidet MB-8200
Na Slovensku je bidet rozšírený pomerne málo, najmä preto, že pri jeho umiestnení vedľa záchodu narastá priestorová náročnosť. Každý sa mohol pravdepodobne prvýkrát zoznámiť s bidetom na svojej dovolenke v zahraničí v Turecku alebo v Egypte atd ... umývajú si ruky po toalete? Potom je tu ďalší krok v osobnej intímnej hygiene. V SR je to tak trochu tabu, avšak už je tu veľké povedomý o bidetových sedadlách (elektronických, mechanických), ktoré sú pre mnoho ľudí finančne alebo priestorovo nedostupné. Microbidet MB-8200 je riešenie pre naozaj každého, kto hľadá dokonalú očistu po WC.Pre ľudí, ktorí trpia ochorením konečníka napr: hemeroidy je hygiena veľmi bolestivá. Microbidet je veľmi účinné riešenie pre každého, kto má zdravotné problémy.1.Umožňuje jednoduché pripevnenie k väčšine existujúcich záchodových dosiek.2. Ideálne pre domácnosti, kancelárie, byty, motely, hotely, nemocnice, zotavovne atď.3. Prenosné a jednoduchá montáž iba 4 kroky k inštalácii micro bidetu u Vás doma.4. Je určený pre mužov, ženy, deti pre osobnú hygienu a prevenciu zdravotných komplikácií.5. Vhodné aj pre zdrravotně postihnutých.Špecifikácia: model MB-8200 je s pripojením na studenú a teplú vodu. Čistiace tryska - horizontálne posuvná jedna tryska s krytom. Materiál ABS, PP. Veľkosť trysky: 115 x 80 x 60 mm. Ovládač: 72 x 65 x 55 mm. Záruka na výrobok je dva roky.
5,0 1
68

Ceramic Blade Mikrobidet MB-8200

Doprava zadarmo

Ceramic Blade Mikrobidet MB-8200

Dostupnosť: Vypredané

PopisNa Slovensku je bidet rozšírený pomerne málo, najmä preto, že pri jeho umiestnení vedľa záchodu narastá priestorová náročnosť. Každý sa mohol pravdepodobne prvýkrát zoznámiť s bidetom na svojej dovolenke v zahraničí v Turecku alebo v Egypte atd ... umývajú si ruky po toalete? Potom je tu ďalší krok v osobnej intímnej hygiene. V SR je to tak trochu tabu, avšak už je tu veľké povedomý o bidetových sedadlách (elektronických, mechanických), ktoré sú pre mnoho ľudí finančne alebo priestorovo nedostupné. Microbidet MB-8200 je riešenie pre naozaj každého, kto hľadá dokonalú očistu po WC.
 
Pre ľudí, ktorí trpia ochorením konečníka napr: hemeroidy je hygiena veľmi bolestivá. Microbidet je veľmi účinné riešenie pre každého, kto má zdravotné problémy.
 
1.Umožňuje jednoduché pripevnenie k väčšine existujúcich záchodových dosiek.
2. Ideálne pre domácnosti, kancelárie, byty, motely, hotely, nemocnice, zotavovne atď.
3. Prenosné a jednoduchá montáž iba 4 kroky k inštalácii micro bidetu u Vás doma.
4. Je určený pre mužov, ženy, deti pre osobnú hygienu a prevenciu zdravotných komplikácií.
5. Vhodné aj pre zdrravotně postihnutých.
 
Špecifikácia: model MB-8200 je s pripojením na studenú a teplú vodu. Čistiace tryska - horizontálne posuvná jedna tryska s krytom. Materiál ABS, PP. Veľkosť trysky: 115 x 80 x 60 mm. Ovládač: 72 x 65 x 55 mm. Záruka na výrobok je dva roky.

Farba: biela
Materiál: plast
 496403
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť