Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Chladiaci polliter Chladiaci polliter
 Nie je nič lepšie než poriadne vychladené pivo z ľadového pohára. Ak na vychladený zlatistý mok nedáte dopustiť, určite sa vám bude páčiť tento mraziaci polliter. Chladiaci polliter má dvojité steny, medzi ktorými je napustený netoxický, rýchle mrznúci a priehľadný gél. Pohár sa pred použitím vloží hore nohami (aby sa tekutý gél rozmiestnil do celého pollitra) do mrazničky, kde gél rýchlo zmrzne na jeden veľký kus ľadu. Gél potom udržuje pohár veľmi dlho studený a pivo vnútri tiež. V teplom počasí tak nič nepoteší viac, než dlho orosený pohár. V pintovej nádobke môžete schladiť nielen pivo, ale aj akýkoľvek iný nápoj. Revolučný nápad, ktorý nadchne každého milovníka vychladených nápojov.
4,5 2
6

Chladiaci polliter

Chladiaci polliter

Dostupnosť: Vypredané

PopisNie je nič lepšie než poriadne vychladené pivo z ľadového pohára. Ak na vychladený zlatistý mok nedáte dopustiť, určite sa vám bude páčiť tento mraziaci polliter. Chladiaci polliter má dvojité steny, medzi ktorými je napustený netoxický, rýchle mrznúci a priehľadný gél. Pohár sa pred použitím vloží hore nohami (aby sa tekutý gél rozmiestnil do celého pollitra) do mrazničky, kde gél rýchlo zmrzne na jeden veľký kus ľadu. Gél potom udržuje pohár veľmi dlho studený a pivo vnútri tiež. V teplom počasí tak nič nepoteší viac, než dlho orosený pohár. V pintovej nádobke môžete schladiť nielen pivo, ale aj akýkoľvek iný nápoj. Revolučný nápad, ktorý nadchne každého milovníka vychladených nápojov.

 

Materiál: plast
Výška (cm): 15 cm
 500605
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť