Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Chránič matrace s PVC záterom nepriepustný, biela, 90 x 200 cm Chránič matrace s PVC záterom nepriepustný, biela, 90 x 200 cm
Nepriepustný chránič je vode odolný a to vďaka vodnému stĺpci 8000mm/m2. Chránič možno vyvárať a čistiť bežnými prostriedkami. Matracový chránič je vyrobený spojením pleteniny s PVC záterom, ktorý je vodou nepriepustný. Chránič je nepriepustný vodnému stĺpci až 8000mm / m2. Matracový chránič je opatrený gumou v každom rohu chrániča a vďaka tomuto sa dá jednoduchou manipuláciou chránič prichytiť k matracu. Chránič možno veľmi ľahko udržiavať a to vypraním na vyváranie. Kvôli PVC záteru neodporúčame zákzníkům sušiť v bubnovej sušičke, ale odporúčame výrobok nechať odkvapkať. Je vode odolný a to vďaka vodnému stĺpci 8000mm/m2. Chránič možno vyvárať a čistiť bežnými prostriedkami.
4,0 5
14
4Home Bytový textil Chrániče matracov Chránič matrace s PVC záterom nepriepustný, biela, 90 x 200 cm

Chránič matrace s PVC záterom nepriepustný, biela, 90 x 200 cm

Chránič matrace s PVC záterom nepriepustný, biela, 90 x 200 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisNepriepustný chránič je vode odolný a to vďaka vodnému stĺpci 8000mm/m2. Chránič možno vyvárať a čistiť bežnými prostriedkami.
 
Matracový chránič je vyrobený spojením pleteniny s PVC záterom, ktorý je vodou nepriepustný. Chránič je nepriepustný vodnému stĺpci až 8000mm / m2. Matracový chránič je opatrený gumou v každom rohu chrániča a vďaka tomuto sa dá jednoduchou manipuláciou chránič prichytiť k matracu. Chránič možno veľmi ľahko udržiavať a to vypraním na vyváranie. Kvôli PVC záteru neodporúčame zákzníkům sušiť v bubnovej sušičke, ale odporúčame výrobok nechať odkvapkať. Je vode odolný a to vďaka vodnému stĺpci 8000mm/m2. Chránič možno vyvárať a čistiť bežnými prostriedkami.

Materiál povrchovej tkaniny: 53 % polyuretan, 37,5 % bavlna, 9,5 % polyeste
Odporúčané pranie: 95 °C
Rozmery: 90 x 200 cm
Typ postele: jednolôžko štandard
Veľkosť: 90 x 200 cm
 214434
Zdieľať
kvalitex

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť