Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Čiapky so svetlom Čiapky so svetlom
 univerzálna nastaviteľná veľkosť čiapky perfektná pomôcka pre cyklistov Táto geniálna čiapka má na šilte dve super-svietivé diódy! Ak chcete byť na diskotéke IN, darovať svojmu puberťákovi super darček, z ktorého bude mať úprimnú radosť, prípadne jazdíte často na bicykli v noci alebo jednoducho robíte niekde, kde potrebujete nejaké svetlo, potom táto šiltovka bude tým pravým, čo hľadáte. Pre aktiváciu čiapky stačí vytiahnuť od batérií bezpečnostný priehľadný prúžok a následne sa celá čiapka už zapína a vypína pomocou tlačidla. Čiapky dosvieti až 10 metrov dopredu!
0,0 0
34

Čiapky so svetlom

Čiapky so svetlom

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • univerzálna nastaviteľná veľkosť čiapky
  • perfektná pomôcka pre cyklistov

Táto geniálna čiapka má na šilte dve super-svietivé diódy! Ak chcete byť na diskotéke IN, darovať svojmu puberťákovi super darček, z ktorého bude mať úprimnú radosť, prípadne jazdíte často na bicykli v noci alebo jednoducho robíte niekde, kde potrebujete nejaké svetlo, potom táto šiltovka bude tým pravým, čo hľadáte. Pre aktiváciu čiapky stačí vytiahnuť od batérií bezpečnostný priehľadný prúžok a následne sa celá čiapka už zapína a vypína pomocou tlačidla. Čiapky dosvieti až 10 metrov dopredu!

 500938
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť