Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Jar Čistič mastných povrchov Jar 750 ml Jar Čistič mastných povrchov Jar 750 ml
Jar dezinfekčný odmasťovač je vysoko účinný prostriedok na odmasťovanie a dezinfekciu všetkých kuchynských povrchov vrátane pracovných plôch, drezov, varných plôch sporákov a keramických obkladačiek. Je vhodný aj na čistenie povrchov, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami. Povrchy čistí a zároveň dezinfikuje. Likviduje 99,99% baktérií, vrátane salmonely a listérie.Návod na použitie: Prostriedok dôkladne nastriekajte na znečistený povrch. Pre dezinfekciu nechajte pôsobiť 2 minúty. Opláchnite (alebo utrite vlhkou handričkou). Zabráňte dlhodobému pôsobeniu na plastové, farbené alebo leštené povrchy, hliník a linoleum.Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Pozemných služieb styku s očami. Po použití si opláchnite a osušte ruky.
3,0 3
3

Jar Čistič mastných povrchov Jar 750 ml

Jar Čistič mastných povrchov Jar 750 ml

Dostupnosť: Vypredané

PopisJar dezinfekčný odmasťovač je vysoko účinný prostriedok na odmasťovanie a dezinfekciu všetkých kuchynských povrchov vrátane pracovných plôch, drezov, varných plôch sporákov a keramických obkladačiek. Je vhodný aj na čistenie povrchov, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami. Povrchy čistí a zároveň dezinfikuje. Likviduje 99,99% baktérií, vrátane salmonely a listérie.
 
Návod na použitie: Prostriedok dôkladne nastriekajte na znečistený povrch. Pre dezinfekciu nechajte pôsobiť 2 minúty. Opláchnite (alebo utrite vlhkou handričkou). Zabráňte dlhodobému pôsobeniu na plastové, farbené alebo leštené povrchy, hliník a linoleum.
 
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Pozemných služieb styku s očami. Po použití si opláchnite a osušte ruky.

Objem (ml): 750 ml
 593771
Zdieľať
jar

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť