Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Classic 2000 Infrasauna Classic 2000 Infrasauna
Classic 2000 patrí medzi naše najpredávanejšie typy infrasáun. Na prvý pohľad zaujme nevšedným dizajnom. Pri výrobe bolo použité kvalitného dreva kanadského jedlovca - hemlock. Tento typ infrasauny je určený pre saunovanie jednej osoby. Malé rozmery dovoľujú umiestnenie takmer do každého interiéru. Sklenené dvere dokonale ladí s dizajnom a zároveň umožňujú výhľad saunovania osoby po okolí infrasauny. Súčasťou výbavy je ionizér a rádio / mp3 prehrávač.ŽiaričeV infrasaune je rozmiestnených sedem karbónových ohrievačov. V porovnaní s inými typmi karbónové žiariče tvoria tenké pásy, ktoré vyvinú povrchovú teplotu 70 - 170 stupňov Celzia. Karbónové žiariče dosiahnu maximálne teploty pomalšie, naproti tomu majú dlhšiu životnosť (pri saunovaní 3x týždenne cca 90 rokov). Tento typ žiaričov prehreje ľudské telo rovnomerne a do hĺbky.ZdraviePravidelné používanie infrasáun pozitívne ovplyvňuje ľudské zdravie. Saunovanie znižuje bolesť, obmedzuje stuhnutosť kĺbov, zvyšuje prekrvenie a pôsobí protizápalovo. V neposlednom řaděnavozuje psychickú pohodu, znižuje svalový spazmus a posilňuje kardiovasklulární kondíciu. Infrasaunu je možné používať aj v prípadoch, kde zdravotný stav nedovoľuje použitie klasickej sauny. Samotné saunovanie navodzuje príjemný pocit pohody, uvoľnenia a relaxácie. Infrasauny sú natoľko bezpečné, že sa ich technológia používa aj v detských inkubátoroch.SpotrebaPrevádzka infrasáun je v porovnaní s klasickými saunami výrazne úspornejšie. Hlavným dôvodom je nižšia prevádzková teplota. Infračervené žiarenie preniká hlboko do tkaniva, preto nie je potrebné saunovací procedúru opakovať v niekoľkých cykloch za sebou, ako tomu je u fínskej sauny.ParametreFarba skla: pieskované tvrdené skloDvere: sklenenéIonizátor: ÁnoMateriál: hemlockNapätie: 220 - 240v / 50hzOpierka chrbta: NieOsvetlenie vnútorné: ÁnoPočet osôb v infrasaune: 1Počet ohrievačov: 7Polička na nápoje: NieRádio / Mp3: ÁnoStrešná ventilácia: ÁnoTeplotný senzor: ÁnoHrúbka skla: 6mmTvar infrasauny: obdĺžnikTyp ohrevu infrasauny: karbónUmiestnenie ovládacieho panelu: vnútornáVešiak na uteráky: Nie
0,0 0
868
4Home Krása a zdravie Infrasauny Classic 2000 Infrasauna

Classic 2000 Infrasauna

Classic 2000 Infrasauna

Dostupnosť: Vypredané

PopisClassic 2000 patrí medzi naše najpredávanejšie typy infrasáun. Na prvý pohľad zaujme nevšedným dizajnom. Pri výrobe bolo použité kvalitného dreva kanadského jedlovca - hemlock. Tento typ infrasauny je určený pre saunovanie jednej osoby. Malé rozmery dovoľujú umiestnenie takmer do každého interiéru. Sklenené dvere dokonale ladí s dizajnom a zároveň umožňujú výhľad saunovania osoby po okolí infrasauny. Súčasťou výbavy je ionizér a rádio / mp3 prehrávač.
 
Žiariče
V infrasaune je rozmiestnených sedem karbónových ohrievačov. V porovnaní s inými typmi karbónové žiariče tvoria tenké pásy, ktoré vyvinú povrchovú teplotu 70 - 170 stupňov Celzia. Karbónové žiariče dosiahnu maximálne teploty pomalšie, naproti tomu majú dlhšiu životnosť (pri saunovaní 3x týždenne cca 90 rokov). Tento typ žiaričov prehreje ľudské telo rovnomerne a do hĺbky.
 
Zdravie
Pravidelné používanie infrasáun pozitívne ovplyvňuje ľudské zdravie. Saunovanie znižuje bolesť, obmedzuje stuhnutosť kĺbov, zvyšuje prekrvenie a pôsobí protizápalovo. V neposlednom řaděnavozuje psychickú pohodu, znižuje svalový spazmus a posilňuje kardiovasklulární kondíciu. Infrasaunu je možné používať aj v prípadoch, kde zdravotný stav nedovoľuje použitie klasickej sauny. Samotné saunovanie navodzuje príjemný pocit pohody, uvoľnenia a relaxácie. Infrasauny sú natoľko bezpečné, že sa ich technológia používa aj v detských inkubátoroch.
 
Spotreba
Prevádzka infrasáun je v porovnaní s klasickými saunami výrazne úspornejšie. Hlavným dôvodom je nižšia prevádzková teplota. Infračervené žiarenie preniká hlboko do tkaniva, preto nie je potrebné saunovací procedúru opakovať v niekoľkých cykloch za sebou, ako tomu je u fínskej sauny.
 
Parametre
Farba skla: pieskované tvrdené sklo
Dvere: sklenené
Ionizátor: Áno
Materiál: hemlock
Napätie: 220 - 240v / 50hz
Opierka chrbta: Nie
Osvetlenie vnútorné: Áno
Počet osôb v infrasaune: 1
Počet ohrievačov: 7
Polička na nápoje: Nie
Rádio / Mp3: Áno
Strešná ventilácia: Áno
Teplotný senzor: Áno
Hrúbka skla: 6mm
Tvar infrasauny: obdĺžnik
Typ ohrevu infrasauny: karbón
Umiestnenie ovládacieho panelu: vnútorná
Vešiak na uteráky: Nie

Dĺžka (cm): 91 cm
Hmotnosť: 126 kg
Materiál: sklo + drevo
Príkon: 1500 W
Šírka (cm): 102 cm
Výška (cm): 190 cm
 351936
Zdieľať
marimex

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť