Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
0,0 0
868
4Home Krása a zdravie Infrasauny Classic 2000 Infrasauna

Classic 2000 Infrasauna

Classic 2000 Infrasauna

Dostupnosť: Vypredané

Popis

Classic 2000 patrí medzi naše najpredávanejšie typy infrasáun. Na prvý pohľad zaujme nevšedným dizajnom. Pri výrobe bolo použité kvalitného dreva kanadského jedlovca - hemlock. Tento typ infrasauny je určený pre saunovanie jednej osoby. Malé rozmery dovoľujú umiestnenie takmer do každého interiéru. Sklenené dvere dokonale ladí s dizajnom a zároveň umožňujú výhľad saunovania osoby po okolí infrasauny. Súčasťou výbavy je ionizér a rádio / mp3 prehrávač.
 
Žiariče
V infrasaune je rozmiestnených sedem karbónových ohrievačov. V porovnaní s inými typmi karbónové žiariče tvoria tenké pásy, ktoré vyvinú povrchovú teplotu 70 - 170 stupňov Celzia. Karbónové žiariče dosiahnu maximálne teploty pomalšie, naproti tomu majú dlhšiu životnosť (pri saunovaní 3x týždenne cca 90 rokov). Tento typ žiaričov prehreje ľudské telo rovnomerne a do hĺbky.
 
Zdravie
Pravidelné používanie infrasáun pozitívne ovplyvňuje ľudské zdravie. Saunovanie znižuje bolesť, obmedzuje stuhnutosť kĺbov, zvyšuje prekrvenie a pôsobí protizápalovo. V neposlednom řaděnavozuje psychickú pohodu, znižuje svalový spazmus a posilňuje kardiovasklulární kondíciu. Infrasaunu je možné používať aj v prípadoch, kde zdravotný stav nedovoľuje použitie klasickej sauny. Samotné saunovanie navodzuje príjemný pocit pohhody, uvoľnenia a relaxácie. Infrasauny sú natoľko bezpečné, že sa ich technológia používa aj v detských inkubátoroch.
 
Spotreba
Prevádzka infrasáun je v porovnaní s klasickými saunami výrazne úspornejšie. Hlavným dôvodom je nižšia prevádzková teplota. Infračervené žiarenie preniká hlboko do tkaniva, preto nie je potrebné saunovací procedúru opakovať v niekoľkých cykloch za sebou, ako tomu je u fínskej sauny.
 
Parametre
Farba skla: pieskované tvrdené sklo
Dvere: sklenené
Ionizátor: Áno
Materiál: hemlock
Napätie: 220 - 240v / 50hz
Opierka chrbta: Nie
Osvetlenie vnútorné: Áno
Počet osôb v infrasaune: 1
Počet ohrievačov: 7
Polička na nápoje: Nie
Rádio / Mp3: Áno
Strešná ventilácia: Áno
Teplotný senzor: Áno
Hrúbka skla: 6mm
Tvar infrasauny: obdĺžnik
Typ ohrevu infrasauny: karbón
Umiestnenie ovládacieho panelu: vnútorná
Vešiak na uteráky: Nie

Dĺžka (cm): 91 cm
Hmotnosť: 126 kg
Materiál: sklo + drevo
Príkon: 1500 W
Šírka (cm): 102 cm
Výška (cm): 190 cm
 351936
Zdieľať
marimex

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť