Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Cleanfox Stop kunám 300 ml Cleanfox Stop kunám 300 ml
Stop kunám spray CLEANFOX je neutrálny bio-polymérne odpudzovač drobných šeliem, ako sú kuny alebo lasica, a hlodavcov (myší, potkanov, krýs, plch apod.). Bio polymérne emulzie slúži k rovnomernému a pomalému odparovanie aktívnej látky. Prípravok zveri neubližuje, ale ním ošetreného priestor chráni ako chemický ohradník. Je vyrobený z bio esterov a rozpúšťadiel rastlinného pôvodu s výbornou biologickou odbúrateľnosťou a je úplne netoxický. Produkt svojim pachom zastaví zver v bezpečnej vzdialenosti od chránených plôch. Výrobok bol vyvíjaný a testovaný v ZOO au veterinárnych odborníkov. Zamedzuje škodám na elektrickom vedení, kábloch zapaľovanie, hadiciach brzdového a chladiaceho systému, klinových remeňoch, gumových manžetách a tesneniach apod.
5,0 1
4

Cleanfox Stop kunám 300 ml

Cleanfox Stop kunám 300 ml

Dostupnosť: Vypredané

PopisStop kunám spray CLEANFOX je neutrálny bio-polymérne odpudzovač drobných šeliem, ako sú kuny alebo lasica, a hlodavcov (myší, potkanov, krýs, plch apod.). Bio polymérne emulzie slúži k rovnomernému a pomalému odparovanie aktívnej látky. Prípravok zveri neubližuje, ale ním ošetreného priestor chráni ako chemický ohradník. Je vyrobený z bio esterov a rozpúšťadiel rastlinného pôvodu s výbornou biologickou odbúrateľnosťou a je úplne netoxický. Produkt svojim pachom zastaví zver v bezpečnej vzdialenosti od chránených plôch. Výrobok bol vyvíjaný a testovaný v ZOO au veterinárnych odborníkov. Zamedzuje škodám na elektrickom vedení, kábloch zapaľovanie, hadiciach brzdového a chladiaceho systému, klinových remeňoch, gumových manžetách a tesneniach apod.

Objem (ml): 300 ml
Typ odpudzovače: Hlodavce
 674816
Zdieľať

Hodnotenie

5,0 (1 hodnotenie)
100 % zákazníkov odporúča

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť