Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Concept LO-7055 slimákový lis na ovocie a zeleninu Concept LO-7055 slimákový lis na ovocie a zeleninu
Lis na ovocie a zeleninu Concept LO 7055 v luxusnom nerezovom dizajne sa môže pochváliť až o 30% vyššou účinnosťou oproti bežným odšťavovačom vďaka pomalej prevádzke a starostlivému lisovaniu ovocia či zeleniny s max 86 ot. / min. Svojimi rozmermi a geniálnym konštrukčným riešením IQ Space tiež šetrí miesto na vašej kuchynskej linke.Viac vlákniny a živín v šťave získate vďaka slimákovému systému, ktorý z ovocia či zeleniny dostane to najlepšie pre vaše telo. Okrem zeleniny s vysokým obsahom vody vám nič nebráni lisovať tiež zeleninu listovú ako je napr. špenát. Odpad navyše zostáva takmer suchý, čo umožňuje jeho ďalšie využitie napr. na prípravu rôznych zeleninových placiek a fašírok. Uzáver Anti Drip umožní zastaviť prúd šťavy, takže zabránite odkvapkávaniu pri výmene nádoby alebo vylievaní. Objem nádoby na šťavu je 0,8 l.Plne rozoberateľný systém umožní ľahké čistenie pomocou k tomu prispôsobenej kefky. Lis ďalej disponuje bezpečnostným systémom a jednoduchým ovládaním s modrým LED podsvietením.Príslušenstvo: nádoba na šťavu: 0,8 l zásobník na dužinu: 0,8 l vtláčadlo čistiaca kefkaTechnické parametre: plniaci otvor: 3,6 x 5,6 cm plne rozoberateľný Anti Drip ľahké čistenie, stačí opláchnuť vodou kompaktný tvar = IQ SPACE bezpečnostný systém protišmykové nožičky
4,0 1
98
4Home Domáce spotrebiče Odšťavovače Šnekové odšťavovače Concept LO-7055 slimákový lis na ovocie a zeleninu

Concept LO-7055 slimákový lis na ovocie a zeleninu

Výpredaj Doprava zadarmo

Concept LO-7055 slimákový lis na ovocie a zeleninu

Dostupnosť: Vypredané

PopisLis na ovocie a zeleninu Concept LO 7055 v luxusnom nerezovom dizajne sa môže pochváliť až o 30% vyššou účinnosťou oproti bežným odšťavovačom vďaka pomalej prevádzke a starostlivému lisovaniu ovocia či zeleniny s max 86 ot. / min. Svojimi rozmermi a geniálnym konštrukčným riešením IQ Space tiež šetrí miesto na vašej kuchynskej linke.
 
Viac vlákniny a živín v šťave získate vďaka slimákovému systému, ktorý z ovocia či zeleniny dostane to najlepšie pre vaše telo. Okrem zeleniny s vysokým obsahom vody vám nič nebráni lisovať tiež zeleninu listovú ako je napr. špenát. Odpad navyše zostáva takmer suchý, čo umožňuje jeho ďalšie využitie napr. na prípravu rôznych zeleninových placiek a fašírok. Uzáver Anti Drip umožní zastaviť prúd šťavy, takže zabránite odkvapkávaniu pri výmene nádoby alebo vylievaní. Objem nádoby na šťavu je 0,8 l.
 
Plne rozoberateľný systém umožní ľahké čistenie pomocou k tomu prispôsobenej kefky. Lis ďalej disponuje bezpečnostným systémom a jednoduchým ovládaním s modrým LED podsvietením.
 
Príslušenstvo:
 • nádoba na šťavu: 0,8 l
 • zásobník na dužinu: 0,8 l
 • vtláčadlo
 • čistiaca kefka
 
Technické parametre:
 • plniaci otvor: 3,6 x 5,6 cm
 • plne rozoberateľný
 • Anti Drip
 • ľahké čistenie, stačí opláchnuť vodou
 • kompaktný tvar = IQ SPACE
 • bezpečnostný systém
 • protišmykové nožičky
 

Farba: strieborná
Príkon: 150 W
 106048
Zdieľať
concept

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť