Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Concept VP 8031 ​​Podlahový vysávač, zelená Concept VP 8031 ​​Podlahový vysávač, zelená
Výkonný podlahový vysávač Concept VP 8030 je praktický pomocník, ktorý si nájde svoje miesto v každej domácnosti. Vďaka výkonnému motoru s príkonom 1200 W si hravo poradí s rôznymi druhmi nečistôt. Prístroj môžete využiť pre upratovanie tvrdých podláh alebo kobercových plôch.Najväčšou výhodou vreckových vysávačov je to, že odstránenie nasatých nečistôt viac hygienické ako u bezvreckových vysávačov. Tento model disponuje textilným sáčkom, ktorý možno otvoriť, vyklepať a opäť znovu použiť. Vďaka tomu ušetríte za nákup nových sáčkov. Nasiaknuté nečistoty idú cez 5-stupňovou filtráciu a následne sú zachytené v sáčku, ktorý má kapacitu 2 l. Ďalej pre uľahčenie práce disponuje tento model 7,5m akčným rádiusom. Súčasťou balenia je okrem štandardnej podlahovej hubice aj hubica na čalúnenie a štrbinová hubica s prachovým kefkou, ktoré sú výborné pre upratovanie prachu na nábytku alebo v horšie dostupných miestach. Prístroj je možné parkovať vo vertikálnej a horizontálnej polohe.
0,0 0
-1
4Home Upratovanie Vysávače Podlahové vysávače Concept VP 8031 ​​Podlahový vysávač, zelená

Concept VP 8031 ​​Podlahový vysávač, zelená

Concept VP 8031 ​​Podlahový vysávač, zelená

Dostupnosť: Vypredané

PopisVýkonný podlahový vysávač Concept VP 8030 je praktický pomocník, ktorý si nájde svoje miesto v každej domácnosti. Vďaka výkonnému motoru s príkonom 1200 W si hravo poradí s rôznymi druhmi nečistôt. Prístroj môžete využiť pre upratovanie tvrdých podláh alebo kobercových plôch.
 
Najväčšou výhodou vreckových vysávačov je to, že odstránenie nasatých nečistôt viac hygienické ako u bezvreckových vysávačov. Tento model disponuje textilným sáčkom, ktorý možno otvoriť, vyklepať a opäť znovu použiť. Vďaka tomu ušetríte za nákup nových sáčkov. Nasiaknuté nečistoty idú cez 5-stupňovou filtráciu a následne sú zachytené v sáčku, ktorý má kapacitu 2 l. Ďalej pre uľahčenie práce disponuje tento model 7,5m akčným rádiusom. Súčasťou balenia je okrem štandardnej podlahovej hubice aj hubica na čalúnenie a štrbinová hubica s prachovým kefkou, ktoré sú výborné pre upratovanie prachu na nábytku alebo v horšie dostupných miestach. Prístroj je možné parkovať vo vertikálnej a horizontálnej polohe.

Farba: zelená
Príkon: 1200 W
 801968
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť