Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Darčeková sada Sushi Darčeková sada Sushi
 základné informácie a zaujímavosti o suši viac ako 20 receptov suroviny, postup, odporúčané druhy náplne farebné fotografie u každého receptu Kniha s darčekovou sadou v praktickej krabičke (bambusová podložka na rolovanie suši, 2 sady jedálenských paličiek, 2 keramické tanieriky, 2 stojany na odkladanie paličiek).Tento set je určený každému, kto chce zvládnuť prípravu suši (sushi) v domácom prostredí. Krabička obsahuje niekoľko užitočných pomôcok pre prípravu suši - bambusovú podložku k rolovaniu suši, 2 servírovacie sady - jedálenské paličky, keramické servírovacie tanieriky, stojany na odkladanie prútikov. Priložená kniha potom ponúka mnoho zaujímavých informácií o histórii suši, jeho prospešnosti z hľadiska zdravia, výberu vhodných rýb aj ostatných surovín, servírovanie apod. Navyše skrýva veľa skvelých receptov na suši na rôzne spôsoby (Nigiri suši, maki suši, futomaki, uramaki, temaki suši ). Kniha je v českom jazyku. Parametre: 128 strán pevná väzba kvalitné farebné fotografie nakladateľ: REBO PRODUCTIONS Rozmery: rozmery krabičky: 155 × 155 m rozmery knihy: 150 × 150 mm
0,0 0
15

Darčeková sada Sushi

Darčeková sada Sushi

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • základné informácie a zaujímavosti o suši
  • viac ako 20 receptov
  • suroviny, postup, odporúčané druhy náplne
  • farebné fotografie u každého receptu

Kniha s darčekovou sadou v praktickej krabičke (bambusová podložka na rolovanie suši, 2 sady jedálenských paličiek, 2 keramické tanieriky, 2 stojany na odkladanie paličiek).
Tento set je určený každému, kto chce zvládnuť prípravu suši (sushi) v domácom prostredí. Krabička obsahuje niekoľko užitočných pomôcok pre prípravu suši - bambusovú podložku k rolovaniu suši, 2 servírovacie sady - jedálenské paličky, keramické servírovacie tanieriky, stojany na odkladanie prútikov.

 

Priložená kniha potom ponúka mnoho zaujímavých informácií o histórii suši, jeho prospešnosti z hľadiska zdravia, výberu vhodných rýb aj ostatných surovín, servírovanie apod. Navyše skrýva veľa skvelých receptov na suši na rôzne spôsoby (Nigiri suši, maki suši, futomaki, uramaki, temaki suši ). Kniha je v českom jazyku.


Parametre:

  • 128 strán
  • pevná väzba
  • kvalitné farebné fotografie
  • nakladateľ: REBO PRODUCTIONS

 

Rozmery:

  • rozmery krabičky: 155 × 155 m
  • rozmery knihy: 150 × 150 mm

 601866
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť