Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Dekoratívne nástenné hodiny Kvetinové dievčatko Dekoratívne nástenné hodiny Kvetinové dievčatko
 jemný motív ručná práca kryštálový hodinový strojček Nástenné hodiny s jemným motívom môžu byť originálnym darčekom alebo zaujímavým doplnením interiéru. Hodiny sú vybavené precíznym, kryštálovým hodinovým strojčekom so strednou odchýlkou ??menej ako 3 sekundy za deň. Hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériou AA, ktorá nie je súčasťou dodávky. Rozmery: 220 x 220 x 20 mm, balené v bielej škatuľke s vekom o rozmere 235 x 235 x 40 mm Keď malé slečny pred zaspaním zatvárajú oči a želajú si krásne sny, jeden taký im dokážu pričarovať aj naše čarovné hodiny. Čo takto sa preletieť nad ríšou kvetín, kde stále vládne dobrá nálada, radosť a šťastie? Malé bytosti, ktoré každého odvážneho snílka zavedú tam, kde sa sny menia na skutočnosť.
0,0 0
13
4Home Bytové doplnky a dekorácie Hodiny a budíky Dekoratívne nástenné hodiny Kvetinové dievčatko

Dekoratívne nástenné hodiny Kvetinové dievčatko

Dekoratívne nástenné hodiny Kvetinové dievčatko

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • jemný motív
  • ručná práca
  • kryštálový hodinový strojček

Nástenné hodiny s jemným motívom môžu byť originálnym darčekom alebo zaujímavým doplnením interiéru. Hodiny sú vybavené precíznym, kryštálovým hodinovým strojčekom so strednou odchýlkou ??menej ako 3 sekundy za deň.

Hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériou AA, ktorá nie je súčasťou dodávky.

Rozmery: 220 x 220 x 20 mm, balené v bielej škatuľke s vekom o rozmere 235 x 235 x 40 mm

Keď malé slečny pred zaspaním zatvárajú oči a želajú si krásne sny, jeden taký im dokážu pričarovať aj naše čarovné hodiny. Čo takto sa preletieť nad ríšou kvetín, kde stále vládne dobrá nálada, radosť a šťastie? Malé bytosti, ktoré každého odvážneho snílka zavedú tam, kde sa sny menia na skutočnosť.

 501214
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť