Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Nástenné hodiny slnečnicový lán Nástenné hodiny slnečnicový lán
Nástenné hodiny, ktoré doslova rozkvitajú širokým lanom veselých slnečníc, môžu byť originálnym darčekom alebo zaujímavým dekoračným doplnením interiéru. Hodiny sú vybavené precíznym, kryštálovým hodinovým strojčekom so strednou odchýlkou ??menej ako 3 sekundy za deň. Hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériou AA, ktorá nie je súčasťou dodávky. Slnečnica je optimistická kvetina, ktorá vie pozdvihnúť náladu. A čo potom, keď je jej celý lán. Tento symbol leta zakotví vo vašom domove zdroj radosti a pohody.
0,0 0
9
4Home Bytové doplnky a dekorácie Hodiny a budíky Nástenné hodiny Nástenné hodiny slnečnicový lán

Nástenné hodiny slnečnicový lán

Výpredaj

Nástenné hodiny slnečnicový lán

Dostupnosť: Vypredané

PopisNástenné hodiny, ktoré doslova rozkvitajú širokým lanom veselých slnečníc, môžu byť originálnym darčekom alebo zaujímavým dekoračným doplnením interiéru. Hodiny sú vybavené precíznym, kryštálovým hodinovým strojčekom so strednou odchýlkou ??menej ako 3 sekundy za deň.

 

Hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériou AA, ktorá nie je súčasťou dodávky.

 

 

Slnečnica je optimistická kvetina, ktorá vie pozdvihnúť náladu. A čo potom, keď je jej celý lán. Tento symbol leta zakotví vo vašom domove zdroj radosti a pohody.

Farba: zelená
Hĺbka (cm): 2 cm
Materiál: drevo
Šírka (cm): 22 cm
Výška (cm): 22 cm
 501224
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť