Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Dekoratívny trpaslík s hadicou Dekoratívny trpaslík s hadicou
Malinký mužíček s červenou špicatou čiapočkou a bielymi fúzmi je známou záhradnou postavičkou. Záhradný trpaslík nemusí byť len jednoduchou dekoráciou, ale môže sa stať aj naším pomocníkom. Napríklad trpaslík s hadicou vám uľahčí prácu pri zalievaní záhrady. Prapôvod malých sadrových bytostí je už v dávnej mytologickej minulosti. Tú dali svojim umením durynští baníci, ktorí verili, že malí škriatkovia im pomáhajú v ich ťažkej práci. Dodávame v dvoch prevedeniach bez možností výberu.
0,0 0
38

Dekoratívny trpaslík s hadicou

Dekoratívny trpaslík s hadicou

Dostupnosť: Vypredané

PopisMalinký mužíček s červenou špicatou čiapočkou a bielymi fúzmi je známou záhradnou postavičkou. Záhradný trpaslík nemusí byť len jednoduchou dekoráciou, ale môže sa stať aj naším pomocníkom. Napríklad trpaslík s hadicou vám uľahčí prácu pri zalievaní záhrady. Prapôvod malých sadrových bytostí je už v dávnej mytologickej minulosti. Tú dali svojim umením durynští baníci, ktorí verili, že malí škriatkovia im pomáhajú v ich ťažkej práci. Dodávame v dvoch prevedeniach bez možností výberu.

 

 

Dĺžka (cm): 37,5 cm
Materiál: polyresin
Šírka (cm): 22,5 cm
Výška (cm): 46 cm
 604977
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť