Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Didaktická hra Beta 2, viacfarebná Didaktická hra Beta 2, viacfarebná
 bestseller medzi didaktickými hrami zoznamovanie so zvieratami posilňovanie súťažného ducha Absolútne najobľúbenejšie hra medzi deťmi. Beta 2 obsahuje 1 očíslovanú kocku, 10 obrázkov zvierat rozdelených na 4 časti (hlava, telo, nohy a chvost). Zadná strana každej jednotlivej časti je označená číslicou 1-4. CIEĽ - Zoznamovanie so zvieratami a časťami ich tiel, rozvoj percepcie a posilňovanie súťažného ducha. ODPORÚČANÝ SPÔSOB POUŽITIA - Dajte dieťaťu 4 časti jedného obrázku (pre menšie deti), z ktorých si následne zloží príslušné zvieratko. Pre staršie deti je výhodnejšie samostatný výber častí a skladanie čo najviac zvierat naraz. PRE VEK 2 - 3 ROKY - Najprv dáme dieťaťu za úlohu správne zložiť jedno zvieratko zo 4 dielov. Neskôr pridáme ďalšie 4 diely iného zvieratka a postupne do hry zapojíme všetkých 40 dielov desiatich zvieratiek. Pri hre zoznamujeme deti s vlastnosťami a odlišnosťami jednotlivých zvieratiek. PRE VEK 3 ROKY A VIAC - Všetky diely rozložíme na stole lícom nadol. Hráči sa striedajú, obracia jednu kartičku za druhou a snažia sa zostaviť celé zvieratko. Hráči môžu po ťahu obrázok vymeniť s iným hráčom. Po výmene pokračuje ďalší hráč. Ak hráč zostaví celej zvieratko, hrá dvakrát a berie si ďalšie dielik. Hráč ktorý správne zostaví najviac zvieratiek sa stáva víťazom.
0,0 0
5
4Home AAAAA QUANTI Didaktická hra Beta 2, viacfarebná

Didaktická hra Beta 2, viacfarebná

Výpredaj

Didaktická hra Beta 2, viacfarebná

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • bestseller medzi didaktickými hrami
  • zoznamovanie so zvieratami
  • posilňovanie súťažného ducha

 

 

Absolútne najobľúbenejšie hra medzi deťmi. Beta 2 obsahuje 1 očíslovanú kocku, 10 obrázkov zvierat rozdelených na 4 časti (hlava, telo, nohy a chvost). Zadná strana každej jednotlivej časti je označená číslicou 1-4. CIEĽ - Zoznamovanie so zvieratami a časťami ich tiel, rozvoj percepcie a posilňovanie súťažného ducha. ODPORÚČANÝ SPÔSOB POUŽITIA - Dajte dieťaťu 4 časti jedného obrázku (pre menšie deti), z ktorých si následne zloží príslušné zvieratko. Pre staršie deti je výhodnejšie samostatný výber častí a skladanie čo najviac zvierat naraz.

 

 

PRE VEK 2 - 3 ROKY - Najprv dáme dieťaťu za úlohu správne zložiť jedno zvieratko zo 4 dielov. Neskôr pridáme ďalšie 4 diely iného zvieratka a postupne do hry zapojíme všetkých 40 dielov desiatich zvieratiek. Pri hre zoznamujeme deti s vlastnosťami a odlišnosťami jednotlivých zvieratiek. PRE VEK 3 ROKY A VIAC - Všetky diely rozložíme na stole lícom nadol. Hráči sa striedajú, obracia jednu kartičku za druhou a snažia sa zostaviť celé zvieratko. Hráči môžu po ťahu obrázok vymeniť s iným hráčom. Po výmene pokračuje ďalší hráč. Ak hráč zostaví celej zvieratko, hrá dvakrát a berie si ďalšie dielik. Hráč ktorý správne zostaví najviac zvieratiek sa stáva víťazom.

Farba: mix farieb
Materiál: papier
Odporúčaný vek od: 3 rokov
Počet hráčov: 2
Približná doba hrania: 30 až 60 min
 603158
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť