Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Didaktická hra Beta 4, viacfarebná Didaktická hra Beta 4, viacfarebná
 rozvoj logického myslenia zoznamovanie s číslami Beta 4 obsahuje 4 hracie dosky a 40 kartičiek s číslami 1-10 (stvárnených odlišnými spôsobmi), dve kocky obsahujúci čísla 1 až 6. CIEĽ - Zoznamovanie s číslami a číselnými kombináciami, precvičovanie základných početných operácií, rozvoj logického myslenia a motoriky rúk. ODPORÚČANÝ SPÔSOB POUŽITIA - Najprv kartičky položte ako "Puzzle". Pokladaním každej katičky na svoje miesto získajú deti prehľad o rôznych zobrazeniach rovnakého čísla (číselne alebo obrazovo). 4 - 5 rokov: Úlohou detí je priradiť výsek s daným počtom symbolov ku zhodné číslicu, vytlačené na hracej doske. Vzhľadom k tomu, že výsek je možné umiestniť len na správne miesto, nie sú deti deprimovaný zlým riešením a hra je viac baví. Zábavnou formou sa deti naučia priraďovať počet tvarov k vytlačené číslicu. 5 - 6 rokov: Náročnejší variant hry pre vyspelejšie deti. Každý hráč (2-4) dostane hraciu dosku so všetkými príslušnými výseky. Po hode dvoma kockami môže do dosky vložiť výseky zhodné s číslami na kockách alebo ich súčtom. Ak padne na kockách 6 a 2 môže hráč umiestniť tieto výseky na tieto čísla alebo na výsek čísla 8, teda súčet oboch kociek. Ak nemôže doplniť žiadny výsek, odovzdá kocky ďalšiemu hráčovi. Skvelá metóda pre prácu s číslami do desiatich.
0,0 0
5
4Home AAAAA QUANTI Didaktická hra Beta 4, viacfarebná

Didaktická hra Beta 4, viacfarebná

Výpredaj

Didaktická hra Beta 4, viacfarebná

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • rozvoj logického myslenia
  • zoznamovanie s číslami

 

Beta 4 obsahuje 4 hracie dosky a 40 kartičiek s číslami 1-10 (stvárnených odlišnými spôsobmi), dve kocky obsahujúci čísla 1 až 6. CIEĽ - Zoznamovanie s číslami a číselnými kombináciami, precvičovanie základných početných operácií, rozvoj logického myslenia a motoriky rúk. ODPORÚČANÝ SPÔSOB POUŽITIA - Najprv kartičky položte ako "Puzzle". Pokladaním každej katičky na svoje miesto získajú deti prehľad o rôznych zobrazeniach rovnakého čísla (číselne alebo obrazovo).

 

4 - 5 rokov: Úlohou detí je priradiť výsek s daným počtom symbolov ku zhodné číslicu, vytlačené na hracej doske. Vzhľadom k tomu, že výsek je možné umiestniť len na správne miesto, nie sú deti deprimovaný zlým riešením a hra je viac baví. Zábavnou formou sa deti naučia priraďovať počet tvarov k vytlačené číslicu. 5 - 6 rokov: Náročnejší variant hry pre vyspelejšie deti. Každý hráč (2-4) dostane hraciu dosku so všetkými príslušnými výseky. Po hode dvoma kockami môže do dosky vložiť výseky zhodné s číslami na kockách alebo ich súčtom. Ak padne na kockách 6 a 2 môže hráč umiestniť tieto výseky na tieto čísla alebo na výsek čísla 8, teda súčet oboch kociek. Ak nemôže doplniť žiadny výsek, odovzdá kocky ďalšiemu hráčovi. Skvelá metóda pre prácu s číslami do desiatich.

Farba: mix farieb
Materiál: papier
Odporúčaný vek od: 4 rokov
Počet hráčov: 2 až 4
Približná doba hrania: 30 až 60 min
 603159
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť