Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Didaktická hra Gama 1, viacfarebná Didaktická hra Gama 1, viacfarebná
 rozvoj všímavosti Gama 1 obsahuje 24 párov kartičiek s obrázkami vlajok a schematickým mapami príslušných krajín. CIEĽ - Rozvoj všímavosti, pamäte a zemepisných znalostí. ODPORÚČANÝ SPÔSOB POUŽITIA - Dajte dieťaťu obrázok určité vlajky a jeho úlohou je priradiť ju k mapke príslušného štátu (alebo naopak). PRAVIDLÁ HRY (Pexeso) - Všetky obrázky sa rozloží lícom dole. Hráči striedavo obracajú dvojice kartičiek, účelom je nájsť pár s obrázkom vlajky a zodpovedajúce mapky príslušného štátu. Ak sa hráčovi podarí nájsť správny pár, pokračuje v hre. V prípade, že sa tak nestane, otočí hráč kartičky späť lícom nadol a v hre pokračuje ďalší hráč. Víťazom je hráč, ktorý má najviac relevantných dvojíc.
5,0 1
5
4Home AAAAA QUANTI Didaktická hra Gama 1, viacfarebná

Didaktická hra Gama 1, viacfarebná

Výpredaj

Didaktická hra Gama 1, viacfarebná

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • rozvoj všímavosti

 

 

Gama 1 obsahuje 24 párov kartičiek s obrázkami vlajok a schematickým mapami príslušných krajín. CIEĽ - Rozvoj všímavosti, pamäte a zemepisných znalostí. ODPORÚČANÝ SPÔSOB POUŽITIA - Dajte dieťaťu obrázok určité vlajky a jeho úlohou je priradiť ju k mapke príslušného štátu (alebo naopak). PRAVIDLÁ HRY (Pexeso) - Všetky obrázky sa rozloží lícom dole. Hráči striedavo obracajú dvojice kartičiek, účelom je nájsť pár s obrázkom vlajky a zodpovedajúce mapky príslušného štátu. Ak sa hráčovi podarí nájsť správny pár, pokračuje v hre. V prípade, že sa tak nestane, otočí hráč kartičky späť lícom nadol a v hre pokračuje ďalší hráč. Víťazom je hráč, ktorý má najviac relevantných dvojíc.

Farba: mix farieb
Materiál: papier
Odporúčaný vek od: 6 rokov
Počet hráčov: 2 až 4
Približná doba hrania: 30 až 60 min
 603163
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť