Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Didaktická hra Gama 3, viacfarebná Didaktická hra Gama 3, viacfarebná
 zoznamovanie dieťaťa s časovými mierami rozvoj logického myslenia a súťaživosti Gama 3 obsahuje hodiny s rozmerom 16 x 16 cm s pohyblivými ručičkami a segmenty označujúcimi hodiny a minúty, 12 kartičiek znázorňujúcich bežné detské aktivity s naznačenou dobou ich trvania, dve tabuľky s vyseknutým kruhom predstavujúcim celú hodinu as 12tich vyseknutými segmenty predstavujúcimi päťminútové intervaly. CIEĽ - Zoznamovanie dieťaťa s časovými mierami, rozvoj logického myslenia a súťaživosti. Pre mnoho detí sú hodiny naozajstným orieškom, a to dokonca niekedy až do piatej triedy základnej školy. A to z dôvodu, že si deti nedokážu predstaviť čo to taká hodina je. Je to pre nich príliš abstraktný pojem. V tejto hre nenaučíte deti hodiny ako také, ale zábavnou formou pochopí, čo to hodina ako taká je. A budú mať veľký náskok pri učení hodín v škole. Hra obsahuje súbor kartičiek, kde sú namaľované určité činnosti, ktoré deti cez deň robia a ako dlhý časový úsek im to zaberie. Všetky kartičky sa otočí obrázkom dole. Dvaja hráči striedavo otáča obrázky, kde je vybrazen čas, ktorý vyplní do svojho hracieho poľa. Hráč, ktorý prvý vyplní svoje hracie pole (celú hodinu) sa stáva víťazom. Potom, čo deti bez problémov zvládajú prvý variant hry, prichádza druhá zložitejšie variant. Hráči po otočení kartičky s činnosťou musí posunúť minútovú ručičku podľa činnosti a času otočené kartičky.
0,0 0
5
4Home AAAAA QUANTI Didaktická hra Gama 3, viacfarebná

Didaktická hra Gama 3, viacfarebná

Výpredaj

Didaktická hra Gama 3, viacfarebná

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • zoznamovanie dieťaťa s časovými mierami
  • rozvoj logického myslenia a súťaživosti

Gama 3 obsahuje hodiny s rozmerom 16 x 16 cm s pohyblivými ručičkami a segmenty označujúcimi hodiny a minúty, 12 kartičiek znázorňujúcich bežné detské aktivity s naznačenou dobou ich trvania, dve tabuľky s vyseknutým kruhom predstavujúcim celú hodinu as 12tich vyseknutými segmenty predstavujúcimi päťminútové intervaly. CIEĽ - Zoznamovanie dieťaťa s časovými mierami, rozvoj logického myslenia a súťaživosti. Pre mnoho detí sú hodiny naozajstným orieškom, a to dokonca niekedy až do piatej triedy základnej školy. A to z dôvodu, že si deti nedokážu predstaviť čo to taká hodina je. Je to pre nich príliš abstraktný pojem.

 

 

V tejto hre nenaučíte deti hodiny ako také, ale zábavnou formou pochopí, čo to hodina ako taká je. A budú mať veľký náskok pri učení hodín v škole. Hra obsahuje súbor kartičiek, kde sú namaľované určité činnosti, ktoré deti cez deň robia a ako dlhý časový úsek im to zaberie. Všetky kartičky sa otočí obrázkom dole. Dvaja hráči striedavo otáča obrázky, kde je vybrazen čas, ktorý vyplní do svojho hracieho poľa. Hráč, ktorý prvý vyplní svoje hracie pole (celú hodinu) sa stáva víťazom. Potom, čo deti bez problémov zvládajú prvý variant hry, prichádza druhá zložitejšie variant. Hráči po otočení kartičky s činnosťou musí posunúť minútovú ručičku podľa činnosti a času otočené kartičky.

Farba: mix farieb
Materiál: papier
Odporúčaný vek od: 5 rokov
Počet hráčov: 2 až 4
Približná doba hrania: 30 až 60 min
 603164
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť