Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Didaktická hra Gama 7, viacfarebná Didaktická hra Gama 7, viacfarebná
 rozvoj motoriky Gama 7 obsahuje 8 tabuliek so šiestimi obrázky ilustrujúcimi vývoj rastlín, zvierat a ľudí. Tabuľky majú u prvého (prvý vývojovej fázy) obrázku pripevnený povrázok au ostatných obrázkov zárezmi pre umiestnenie povrázku. CIEĽ - Rozvoj motoriky, zoznamovanie sa s vývojom človeka, živočíšnych a rastlinných druhov na zemi, rozvoj logického myslenia, samostatného učenia s pomocou správneho riešenia na rubovej strane tabuľky. ODPORÚČANÝ SPÔSOB POUŽITIA - Na jednom prípadu vysvetlite dieťaťu ako obrázky navzájom prepojiť. Prepájajú sa umiestnením povrázku do zářetu u obrázkov (omotávaním tabuľky). Začneme obrázkom znázorňujúci najstaršie vývojovú fázu a pokračujeme až k obrázku zo súčasnosti. Správnosť riešenia si overíme na rubovej strane tabuľky, kde je líniami naznačený správne umiestnenie povrázku.
0,0 0
5
4Home AAAAA QUANTI Didaktická hra Gama 7, viacfarebná

Didaktická hra Gama 7, viacfarebná

Výpredaj

Didaktická hra Gama 7, viacfarebná

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • rozvoj motoriky

 

Gama 7 obsahuje 8 tabuliek so šiestimi obrázky ilustrujúcimi vývoj rastlín, zvierat a ľudí. Tabuľky majú u prvého (prvý vývojovej fázy) obrázku pripevnený povrázok au ostatných obrázkov zárezmi pre umiestnenie povrázku.

CIEĽ - Rozvoj motoriky, zoznamovanie sa s vývojom človeka, živočíšnych a rastlinných druhov na zemi, rozvoj logického myslenia, samostatného učenia s pomocou správneho riešenia na rubovej strane tabuľky.

 

 

ODPORÚČANÝ SPÔSOB POUŽITIA - Na jednom prípadu vysvetlite dieťaťu ako obrázky navzájom prepojiť. Prepájajú sa umiestnením povrázku do zářetu u obrázkov (omotávaním tabuľky). Začneme obrázkom znázorňujúci najstaršie vývojovú fázu a pokračujeme až k obrázku zo súčasnosti. Správnosť riešenia si overíme na rubovej strane tabuľky, kde je líniami naznačený správne umiestnenie povrázku.

Farba: mix farieb
Materiál: papier
Odporúčaný vek od: 7 rokov
Počet hráčov: 2
Približná doba hrania: 30 až 60 min
 603166
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť