Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
doplnok stravy acai doplnok stravy acai
 balení 90 tobolek tablety pre dokonalý výsledok Ucelený rad doplnkov stravy s obsahom acai berry je vyvinutý na základe najnovších poznatkov v starostlivosti o telo. ACAI slim - kombinuje silu acai berry, guaranu a garcinie, zvyšujú odbúravanie tukov, tlmí pocit hladu a zrýchľujú metabolizmus. Priaznivo ovplyvňujú aj činnosť čriev, kedy dochádza k ich prečisteniu a tým aj lepšiemu zažívaniu, zníženiu váhy a cholesterolu. ACAI detox - pre kompletnú detoxikáciu vášho organizmu a ochranu pred voľnými radikálmi ACAI vital - pomáha udržiavať vitalitu, energiu a duševné zdravie Obsah balenia: 90 tobolek Acai berry sa prirodzene vyskytuje v Južnej Amerike v srdci Amazonského dažďového pralesa. Pôvodné indiánske kmene ho používajú ako mocný zdroj sily, energie pre komplexné očistenie tela a zabránenie predčasnému starnutiu organizmu. Magická sila acai je skrytá vo fialovo tmavých bobulích, ktoré obsahujú bohatý komplex vitamínov, minerálov, nenasýtených mastných kyselín, bielkovín, vlákniny, rastlinných sterolov a mnohých ďalších látok.
0,0 0
15

doplnok stravy acai

doplnok stravy acai

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • balení 90 tobolek
  • tablety pre dokonalý výsledok

Ucelený rad doplnkov stravy s obsahom acai berry je vyvinutý na základe najnovších poznatkov v starostlivosti o telo.

ACAI slim - kombinuje silu acai berry, guaranu a garcinie, zvyšujú odbúravanie tukov, tlmí pocit hladu a zrýchľujú metabolizmus. Priaznivo ovplyvňujú aj činnosť čriev, kedy dochádza k ich prečisteniu a tým aj lepšiemu zažívaniu, zníženiu váhy a cholesterolu.

ACAI detox - pre kompletnú detoxikáciu vášho organizmu a ochranu pred voľnými radikálmi

ACAI vital - pomáha udržiavať vitalitu, energiu a duševné zdravie

Obsah balenia: 90 tobolek

Acai berry sa prirodzene vyskytuje v Južnej Amerike v srdci Amazonského dažďového pralesa. Pôvodné indiánske kmene ho používajú ako mocný zdroj sily, energie pre komplexné očistenie tela a zabránenie predčasnému starnutiu organizmu. Magická sila acai je skrytá vo fialovo tmavých bobulích, ktoré obsahujú bohatý komplex vitamínov, minerálov, nenasýtených mastných kyselín, bielkovín, vlákniny, rastlinných sterolov a mnohých ďalších látok.

 300104
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť