Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Drevené kocky Krtečkův rok, 12 kociek, viacfarebná Drevené kocky Krtečkův rok, 12 kociek, viacfarebná
 sada 12 kociek podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pre deti od 4 rokov Sada 12 kociek zobrazujte krtka v jednotlivých období v roku. Vhodné pre deti od 4 rokov. Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pri búraní a stavaní komínov, napomáhajú chápanie príčiny a následku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíja fantáziu a logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov. 6 obrázkov - 12 kociek v kartónovej škatuľke. Drevené obrázkové kocky DINO sú vyrobené v Českej republike zo zdravotne nezávadnách materiálov a sú bezpečnou a kvalitné hračkou. Rozmery balenia: 16x12, 2x4 cm.
0,0 0
9
4Home AAAAA QUANTI Drevené kocky Krtečkův rok, 12 kociek, viacfarebná

Drevené kocky Krtečkův rok, 12 kociek, viacfarebná

Drevené kocky Krtečkův rok, 12 kociek, viacfarebná

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • sada 12 kociek
  • podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku
  • pre deti od 4 rokov

Sada 12 kociek zobrazujte krtka v jednotlivých období v roku. Vhodné pre deti od 4 rokov. Obrázkové kocky podporujú u najmenších detí koordináciu a motoriku pri búraní a stavaní komínov, napomáhajú chápanie príčiny a následku. U starších detí pri skladaní obrázkov rozvíja fantáziu a logické myslenie a motivujú k rozprávaniu príbehov. 6 obrázkov - 12 kociek v kartónovej škatuľke. Drevené obrázkové kocky DINO sú vyrobené v Českej republike zo zdravotne nezávadnách materiálov a sú bezpečnou a kvalitné hračkou.

 

Rozmery balenia: 16x12, 2x4 cm.

 

 

 

 

 

 

Farba: mix farieb
Materiál: drevo
 502086
Zdieľať
dinotoys

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť