Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
DuFurt ZX2200 Žehlička DuFurt ZX2200 Žehlička
DuFurt ZX2200 je výkonná naparovacia žehlička s maximálnym príkonom 2300 W.  Vďaka jedinečnej keramickej žehliacej ploche s dvoma výstupmi pary (parný ráz a jemný rozprašovač) si ľahko poradí s každou tkaninou.Naparovacia žehlička DuFurt ZX 2200 je vybavená systémom automatického vypnutia pri nečinnosti po 8 minútach vo zvislej polohe a 15 sekundách vo vodorovnej polohe. Vďaka tomu je chránená nielen bielizeň, ale aj váš dom. Pri vývoji žehličky bolo myslené na systém Anti-Drip, ktorý zamedzuje odkvapkávaniu a na systém Anti-Calm, ktorý bráni usadzovaniu vodného kameňa. Naparovacia žehlička DuFurt ZX 2200 je vybavená nádržkou na vodu s kapacitou 350 ml so širokým plniacim otvorom.
0,0 0
19

DuFurt ZX2200 Žehlička

DuFurt ZX2200 Žehlička

Dostupnosť: Vypredané

PopisDuFurt ZX2200 je výkonná naparovacia žehlička s maximálnym príkonom 2300 W.  Vďaka jedinečnej keramickej žehliacej ploche s dvoma výstupmi pary (parný ráz a jemný rozprašovač) si ľahko poradí s každou tkaninou.
 
Naparovacia žehlička DuFurt ZX 2200 je vybavená systémom automatického vypnutia pri nečinnosti po 8 minútach vo zvislej polohe a 15 sekundách vo vodorovnej polohe. Vďaka tomu je chránená nielen bielizeň, ale aj váš dom. Pri vývoji žehličky bolo myslené na systém Anti-Drip, ktorý zamedzuje odkvapkávaniu a na systém Anti-Calm, ktorý bráni usadzovaniu vodného kameňa. Naparovacia žehlička DuFurt ZX 2200 je vybavená nádržkou na vodu s kapacitou 350 ml so širokým plniacim otvorom.

Celková dĺžka šnúry: 185 m
Farba: sivá
Hmotnosť: 1,2 kg
Príkon: 2300 W
 801928
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť