Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
ECG RZ 18 ryžovar ECG RZ 18 ryžovar
Nerezový ryžovar s objemom 1,8 l a kapacitou až 1,5 kg ryže (hmotnosť pred uvarením) je ideálnym vybavením do vašej kuchyne. Disponuje funkciou automatického udržiavania teploty po ukončení varenia (až 3 hodiny) a ďalej je vybavený bezpečnostným spínačom, čo znamená, že prevádzka nie je možná bez ohrievacej nádoby.Obsluha ryžovaru je veľmi jednoduchá, ale výsledok nezabudnuteľný. Ryžovar má vyberateľnú nádobu s nepriľnavým povrchom. V príslušenstve ryžovaru je tiež odmerka a lyžica na miešanie a servírovanie. Pre jednoduchú a zdravú prípravu ryže všetkého druhu ťažko nájdete lepšieho pomocníka.
0,0 0
26
4Home Domáce spotrebiče Ryžovary ECG RZ 18 ryžovar

ECG RZ 18 ryžovar

ECG RZ 18 ryžovar

Dostupnosť: Vypredané

PopisNerezový ryžovar s objemom 1,8 l a kapacitou až 1,5 kg ryže (hmotnosť pred uvarením) je ideálnym vybavením do vašej kuchyne. Disponuje funkciou automatického udržiavania teploty po ukončení varenia (až 3 hodiny) a ďalej je vybavený bezpečnostným spínačom, čo znamená, že prevádzka nie je možná bez ohrievacej nádoby.
 
Obsluha ryžovaru je veľmi jednoduchá, ale výsledok nezabudnuteľný. Ryžovar má vyberateľnú nádobu s nepriľnavým povrchom. V príslušenstve ryžovaru je tiež odmerka a lyžica na miešanie a servírovanie. Pre jednoduchú a zdravú prípravu ryže všetkého druhu ťažko nájdete lepšieho pomocníka.

Farba: strieborná
Hĺbka (cm): 27 cm
Hmotnosť: 2,25 kg
Materiál: nerez
Objem (l): 1,8 l
Príkon: 700 W
Šírka (cm): 31,5 cm
Výška (cm): 23,7 cm
 105361
Zdieľať
ecg

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť